Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Uchwycić magiczne chwile

Uchwycić magiczne chwile
Podstawowym kryterium, którym kieruje się wiele par jest cena. Należy jednak pamiętać, iż niższa cena wiąże się z niższą jakością. Ważne jest jednak, aby poszukać osoby, która nie tylko wykonuje swoje zdjęcia w celach zarobkowych, ale także z zamiłowania.

Profesjonalny fotograf to nie tylko osoba posiadająca odpowiedni sprzęt, ale także osoba pełna pomysłów oraz otwarta na wszelkie propozycje. Dzień ślubu jest jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym momentem, który każdy pragnie wspominać jak najlepiej, dlatego tak ważne jest, abyście mogli zrealizować swoje marzenia.


Ważne chwile warto utrwalić

Czas biegnie w nieubłagany sposób, dlatego warto zadbać o to, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile. Ślub i wesele to czas, któremu towarzyszą szczególne emocje. Łzy szczęścia, czy też wzruszenia, to wyrazy twarzy, których nie można zapomnieć. Czas, w którym rozpoczynamy nowy etap w życiu oraz zaczynamy tworzyć własną rodzinę, to chwile, do których zawsze wraca się z przyjemnością. Dobrze wykonane zdjęcia są pamiątką na całe życie, do której możemy powrócić w każdej chwili i przypomnieć sobie ten magiczny okres.


Piękne miejsca w mieście

Jeśli planujecie swój ślub i wesele w Kamiennej Górze, to warto zapoznać się z zabytkami i pięknymi miejscami, jakie oferuje to szczególne miasto, a także jego okolice. Wspaniałe widoki i urokliwe zakątki z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Można tutaj wykonać swoje zdjęcia w plenerze na licznych łąkach, nad wodą, lub też udać się z fotografem na sesję do lasu i w góry. Ponadto w okolicy Kamiennej Góry znajdują się rezerwaty przyrody.


Wokół Krasnoludków

Jednym z nich są Głazy Krasnoludków, gdzie tło Waszych zdjęć stworzyć mogą między innymi niezwykłe skalne twory, przyjmujące kształty ambon, grzybów, maczug czy też wież i baszt, mających wysokość nawet trzydziestu metrów. Kolejnym rezerwatem jest Kruczy Kamień, który usytuowany jest na południe od Lubawki w Górach Kruczych, gdzie piękne skałki i zbocza oraz rozciągająca się poniżej Krucza Dolina z boczną odnogą, tzw Doliną Miłości bez wątpienia stworzą magiczną scenerię zdjęć.


Przyroda i jej walory

Wasze zdjęcia możecie również wykonać w Rudawskim Parku Krajobrazowym oraz na tle Kolorowych Jeziorek, mieszczących się niedaleko Wieściszowic. Kamienna Góra bogata jest również w liczne zabytki. Należą do nich między innymi rynek, otoczony kamieniczkami w stylu barokowym z XVII – XVIII wieku, ruiny renesansowego zamku z XVI wieku, czy też ratusz w stylu neorenesansowym. Z kolei w Krzeszowie wyróżniamy pocysterski kompleks architektury barokowej. Piękna starówkę posiada również Lubawka, natomiast pary będące w Chełmsku Śląskim nie mogą ominąć Domków Tkaczy.
 

Co jeszcze w Kamiennej Górze?

Kamienna Góra to szczególne miasto. Jego centralne położenie w Kotlinie Kamiennogórskiej oraz częściowo na stokach Czarnego Lasu i Gór Kruczych w Sudetach Środkowych, nad rzeką Bóbr, sprawia iż dostarcza ono wielu niezwykłych miejsc, mogących stanowić niezwykłe tło Waszych fotografii ślubnych. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni oraz zaangażowania, aby wzbogacić Wasz album ślubny o niezwykłą pamiątkę, pozostająca na całe życie.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top