Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Twórcze zdjęcia ślubne

Twórcze zdjęcia ślubne
Jeśli pragniecie mieć ze swojego ślubu naprawdę ujmującą i wspaniałą pamiątkę, wybór fotografa nie powinien być przypadkowy i warto poświęcić mu trochę więcej uwagi. Nawet kiedy będziecie zmuszeni okroić nieco wydatki ślubno-weselne, to zróbcie wszystko, aby nie rezygnować z zatrudnienia profesjonalnego fotografa.

Gdzie zatem szukać dobrego fotografa? Otóż wiele ofert znajduje się w internecie, m.in. właśnie na tym portalu, a także w pobliskich studiach fotograficznych, lokalnej prasie ślubnej, czy też w różnorakich poradnikach ślubnych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie fotografa, który już był na ślubie znajomej pary. Oczywiście nie musicie wybrać właśnie jego, gdyż każda para ma inny gust i upodobania. Nie zostawiajcie wyboru fotografa na ostatnią chwilę i zarezerwujcie go najlepiej z rocznym wyprzedzeniem. Najlepsi fachowcy mają bardzo wcześnie zajęte terminy.


Liczy się pomysł i plan

Zróbcie wszystko, aby Wasze zdjęcia ślubne były naprawdę udane. Pamiętajcie, że nie wystarczy jedynie wybrać dobrego fotografa. Jakość zrobionych przez niego zdjęć zależeć będzie bowiem w dużej mierze od Was samych. Mianowicie pozując do zdjęć nie możecie myśleć o jakichkolwiek problemach, musicie pozbyć się nawet najmniejszego stresu. Na zdjęcia powinna być widoczna jedynie wielka miłość i radość z początku małżeńskiej drogi. Knurów umiejscowiony jest na Wyżynie Śląskiej, w obrębie dwóch mezoregionów, którego część północno-wschodnia należy do Wyżyny Katowickiej, natomiast część południowo-zachodnia do Płaskowyżu Rybnickiego. Na duże urozmaicenie rzeźby terenu wpływa fakt, że Knurów leży w łagodnej niecce tektonicznej podkarpackiego zapadliska.


Leśne tła

Miłośników przyrody zachęcamy do pozowania do zdjęć w pobliskich lasach. W Knurowie dominują państwowe lasy mieszane, które wchodzą w skład Leśnictwa Zacisze. Lasy iglaste stanowią 61,5%, a liściaste 38,5% ich całkowitej powierzchni. Przeważającymi gatunkami drzew są sosny, świerki, brzozy oraz dęby. Z kolei fani sportu mogą wykonać zdjęcia na tle licznych obiektów sportowych, np. kompleksu stadionów miejskich, hali widowiskowo-sportowej, pływalni, basenu kąpielowego czy kortów tenisowych.


Wiele ciekawych miejsckich plenerów

Na terenie miasta znajdują się również liczne zabytki. Na pewno kilka zdjęć warto wykonać w centrum miasta, m.in. na tle Ratusza. Ciekawe fotografie wyjdą zapewne obok kamienic zwanych familokami z 2. połowy XIX wieku i początku XX wieku, a także dawnego dworu z lat 1853/1914, obecnie jest to budynek Izby Tradycji Górniczej. Innymi godnymi wymienienia zabytkami są Pomnik Powstańców Śląskich, przydrożny pomnik Jana Nepomucena z 1909 roku, dawny Dom Kultury, pierwotny hotel z 1905 roku oraz budynek kościoła parafialnego św. św. Cyryla i Metodego. Wszystkie wymienione wyżej miejsca są godne odwiedzenia. Wszystko zależy od Waszych zainteresowań i codziennych pasji. Życzymy udanego wyboru!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top