Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Twój plener w Tarnowskich Górach

Twój plener w Tarnowskich Górach
Zdjęcia ślubne są doskonałym sposobem pokazania miłości, szczęścia i przywiązania Młodej Pary. Są odbiciem ich marzeń, miłości i wielkich oczekiwań. Bardzo ważna podczas sesji ślubnej jest spontaniczność i dobra zabawa, która zapadnie w Waszej pamięci i będziecie często do niej wracać we wspomnieniach.

Oczywiście musicie być do sesji odpowiednio przygotowani, a przede wszystkim pozbawieni jakiegokolwiek stresu. Myślami musicie być "tu i teraz". W przeciwnym wypadku Wasze fotografie ślubne pozbawione będą tego błysku, na którym uwidocznione są najpiękniejsze uczucia pomiędzy dwojgiem zakochanych w siebie osób. Zdjęcia ślubne powinny być wykonane profesjonalnie, a to zapewni tylko najlepszy fotograf w mieście. Ważne jest, aby te obrazy pobudzały Waszą wyobraźnię oraz charakteryzowały się emocjami występującymi w danej chwili.


Miejsce ma ogromne znaczenie


Bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca oraz uchwycenie chwili, które będą odbiciem wielkich wrażeń i radości. Jeśli Wasz plener odbywa się w dniu ślubu, to niestety może wiązać się to z dodatkowym stresem. Dlatego radzimy, aby sesję przeprowadzić jakiś czas po uroczystości weselnej. Tylko wtedy będziecie wolni od niepotrzebnych i stresujących myśli, a Wasze zdjęcia nabiorą niepowtarzalnego wymiaru.


Pomysłowa sesja w plenerze

Tarnowskie Góry mają wiele zabytków. W większości pochodzą one z okresu powstania i rozwoju górnictwa kruszcowego srebra i ołowiu. Zachęcamy do udania się do Kopalni Zabytkowej. Znajduje się tam jedyna w Polsce podziemna trasa turystyczna udostępniająca zwiedzanie podziemi po dawnych kopalniach kruszców srebronośnych. Jeśli fotograf zgodzi się na tego rodzaju podróż, to oprócz pozowania do zdjęć będzie to dla Was wspaniała pamiątka, którą na długo zapamiętacie. Również Dom Siedlaczka znajdujący się na Rynku będzie ciekawym, tłem dla Waszych fotografii. We wnętrzach organizuje się m.in. koncerty i "Wieczory pod renesansowym stropem" z wybitnymi tarnogórzanami związanymi z nauką, kulturą i sztuką.


Rynek i okolice

Również swoje kroki możecie skierować na wspomniany Rynek. Tam na miejscu m.in. w zachodniej części znajduje się wzniesiony w latach 50 XX w. drewniany ręczny kołowrót z daszkiem pokrytym gontem, na tle którego warto wykonać kilka zdjęć ślubnych. Innymi cennymi i wartymi odwiedzenia zabytkami są: Ratusz, Dom Cochlera, kościół ewangelicko-augsburski, Dzwonnica Gwarków, kościół parafialny p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła, kościół p.w. św. Anny oraz kościół p.w. św. Marcina.


Kilka miejsc, a nie jedno

Zachęcamy Was to wyboru kilku miejsc do przeprowadzenia sesji ślubnej. Tylko wtedy Wasz album będzie bardziej urozmaicony, przez co radośniej będzie się wracać do tamtych wspaniałych momentów wspólnego życia. Swoje plany co do wyboru miejsc możecie śmiało skonsultować z fotografem, zanim podejmiecie ostateczną decyzję.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top