Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Toruń - idealne miejsce na plenerowa sesję ślubną.

Toruń - idealne miejsce na plenerowa sesję ślubną.
Przed Wami drodzy Narzeczeni trudne zadanie jakim jest wybór dobrego fotografa na Wasz ślub. Kiedy wyszukacie już tego jedynego, którego portfolio Was oczaruje, który zachwyci Was swoją pomysłowością i profesjonalizmem, będziecie musieli się także zastanowić jak powinna wyglądać Wasza ślubna sesja.

Od tych wyborów i decyzji będzie zależała jakość Waszych ślubnych fotografii. A z pewnością jak każda Młoda Para marzycie o pięknych, niepowtarzalnych zdjęciach, które będą przez całe życie przypominać Wam ten wyjątkowy dzień. Dlatego już wcześniej warto pomyśleć jak i gdzie powinna odbyć się ślubna sesja. Fotograf z pewnością będzie miał kilka pomysłów i propozycji oraz posłuży radą. Należy jednak pamiętać, że każdy człowiek jest inny, każdy ma inne oczekiwania, i by nie zaznać późniejszego rozczarowania, temat swoich ślubnych zdjęć lepiej przemyśleć już wcześniej.


Miejsce ma wpływ na końcowy efekt

Pierwszą kwestią nad którą dobrze jest się zastanowić jest wybór miejsca realizacji sesji. Organizowanie jej w studio jest z pewnością mniej kłopotliwe, jednak sztuczne oświetlenie, płaskie tła mogą sprawić, iż fotografie nie będą wyglądały naturalnie. Toruń to jedno z najpiękniejszych, najbardziej średniowiecznych miast w Polsce, dlaczego więc nie skorzystać z tego dziedzictwa i uczynić go tłem swoich ślubnych fotografii? Swoją ślubną sesję zdjęciową młode pary bardzo często decydują się przeprowadzić już po weselu. Dzięki temu unikają niepotrzebnego stresu w dniu ślubu, zyskują więcej czasu, nie muszą się martwić przypadkowym zabrudzeniem ubrań, a fotografie wychodzą naturalniej.


Toruń i bogactwo możwliwości

Ciekawych miejsc na plener fotograficzny w Toruniu i jego okolicach z pewnością nie brakuje. Do dziś zachował się tu średniowieczny układ urbanistyczny, a ratusz jest jednym ze znakomitszych gmachów miejskich Europy. Liczne wąskie, wysokie, gotyckie i barokowe kamienice, ruiny zamku krzyżackiego, spichlerze czy też fragmenty obwarowań miejskich z bramami i basztami mogą stworzyć idealne tło dla romantycznych fotografii.


Inne miejsca ciekawe na sesję w plenerze

Może to być Dwór Artusa, ulica Most Pauliński, Zamek Dybów, Brama Mostowa, Baszta Gołębia, Bulwar Filadelfijski czy chociażby Fontanna Cosmopolis. Trudno jest wymienić wszystkie ciekawe miejsca na toruńskiej starówce. Zastanawiając się na tłem sesji plenerowej w Toruniu nie można pominąć oczywiście Zamku Krzyżackiego. Jeśli zależy Wam na oryginalnych zdjęciach możecie pomyśleć chociażby o parku linowym, zoo, polu golfowym, a nawet piernikowym miasteczku, w końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. W Toruniu i jego okolicach znajduje się znaczna ilość terenów zielonych - Las Piwnicki, Barbarka, Puszcza Bydgoska, Planty, miłośnicy przyrody z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Trudno wymienić wszystkie ciekawe miejsca, gdyż jest ich naprawdę wiele a to gdzie wykonacie swoje ślubne zdjęcia zależny tak naprawdę tylko od Waszej fantazji.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top