Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Ten jeden dzień w roku

Ten jeden dzień w roku
Fotografia ślubna, bardziej niż kiedykolwiek, stała się procesem twórczym. Umożliwia dowolne modelowanie uwiecznianego obrazu – nie tylko przy pomocy późniejszych poprawek na komputerze ale również przy użyciu niektórych pomocnych efektów w samym aparacie fotograficznym, jak motion blur, time lapse czy slow syng przy lampie błyskowej.

Fotografowi ślubnemu z Grajewa jest potrzebny do tego profesjonalnej klasy sprzęt, który bije na głowę klasyczne kompakty czy aparaty analogowe – w dzisiejszych czasach dominuje fotografia cyfrowa, którą można szybko i łatwo zapisywać na papierze fotograficznym jak i w postaci plików multimedialnych na płycie DVD.


Grajewo - urokliwe plenery

By natrafić na urokliwy plener na zdjęcia ślubne, warto rozejrzeć się po okolicach Grajewa. Można natrafić na Biebrzański Park Narodowy z pięknymi terenami zielonymi w sam raz nadającymi się na fotografie ślubne. Samo Grajewo znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski, czyli unikatowych przyrodniczo terenów w północno-wschodniej Polsce. Znajdujące się tam kompleksy lasów, jezior oraz użytków zielonych będą idealne na zrealizowanie pleneru ślubnego.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top