Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Te zdjęcia warto posiadać

Te zdjęcia warto posiadać
Ślub pozostaje w pamięci na całe życie. Dlatego tak istotne jest uwiecznienie tych chwil w prosty, a zarazem niezwykle profesjonalny sposób. Zatrudniony przez Was fotograf powinien być fachowcem obytym w temacie, posiadającym odpowiednie doświadczenie w swojej branży.

Będzie to osoba, która postara się poprzez zdjęcia opowiedzieć Waszą historię. Fotograf zapisze na zawsze każde piękne spojrzenie przepełnione miłością i czułością. Uśmiech i łzy szczęściazostaną na zawsze w Waszej pamięci. Tylko profesjonalista uchwyci wszystkie momenty szczęścia i radości oraz niezwykłej bliskości młodej pary.


Współpraca i relacja

Bardzo ważna jest dobra relacja na linii młoda para-fotograf. Tylko wzajemne zaufanie sprawi, że nie będziecie dodatkowo zestresowani podczas sesji ślubnej. Oczywiście nie da się uniknąć stresu, ale trzeba go maksymalnie ograniczyć. W tym celu radzimy, aby sesja odbyła się w inny dzień niż planowana uroczystość. Wizja czekających niecierpliwie gości na sali weselnej mogłaby sprawić, że zamiast skupić się tylko i wyłącznie na pozowaniu do tych jedynych w swoim życiu zdjęć, będziecie myślami gdzie indziej. A tak, już po całym zamieszaniu związanym ze ślubem, na spokojnie skoncentrujecie się tylko i wyłącznie na sesji ślubnej.


Zdjęcia przedstawiające pasję

Ważne, by na zdjęciach ślubnych były motywy, które przedstawiać będą Wasze pasje. Miłośników sportu zapraszamy do pozowania do zdjęć na licznych obiektach sportowych w Sztumie. Zdjęcia wykonane na obiektach klubu piłkarskiego Olimpia Sztum, lekkoatletycznego „Zantyr” czy kajakarskiego MLKS Victoria będą bardzo miłą pamiątką ślubną przedstawiającą Wasze codzienne zainteresowania.


Zamek i okolice

Z kolei pasjonaci historii powinni odwiedzić liczne zabytki sztumskie. Na pierwszym planie jest zdecydowanie częściowo zachowany zamek krzyżacki, gotycki, zbudowany po 1331 roku, przebudowany w 1414, z ruinami ośmiobocznej wieży w narożu północno-wschodnim. Na terenie zamku odbywają się turnieje oraz pokazy walk rycerskich. Pięknie byłoby zrobić zdjęcia akurat podczas organizacji takiej imprezy. Dziedziniec zamkowy to również miejsce plenerów malarskich, wśród których również można się pokusić o kilka fotografii. Zdjęcia można wykonać również na tle kościoła parafialnego św. Anny, który jest zarazem głównym elementem w krajobrazie staromiejskiej części Sztumu, a także przed zachowanymi fragmentami murów miejskich.


Czas na decyzję

Wybór należy do Was. W miejscu, w którym będzie odbywać się sesja ślubna (lub kilku miejscach) musicie czuć się swobodnie. Tylko wtedy po latach z radością będziecie wracać do fotografii, na których widoczne będą wspaniałe i piękne uczucia.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top