Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Targi ślubne w Kielcach

targi ślubne Kielce - bukiet ślubny
Coroczne Ogólnopolskie Targi Ślubne "Modny Ślub" w Kielcach skupiają największe marki branży ślubnej. Na powierzchni niemal tysiąca metrów kwadratowych, swoje produkty i usługi prezentuje blisko 150 firm. Odbywają się pokazy sukien ślubnych oraz garniturów. Dowiedz się więcej na temat kieleckich targów ślubnych.

Targi organizowane są dla przyszłych małżonków, jak również fotografów ślubnych, kamerzystów, właścicieli samochodów ślubnych, dekoratorów, zespołów muzycznych, restauratorów, firm specjalizujących się w organizacji wesel oraz pozostałych osób działających w branży ślubnej. Na wszystkie osoby zwiedzające, jak i na osoby planujące swoje wesele, każdego roku czekają atrakcyjne oferty wystawców. Ponadto przygotowywanych jest wiele atrakcji i konkursów, w których nagrodami są m.in. vouvhery turystyczne, suknie ślubne, zestawy kosmetyków oraz zabiegi pielęgnacyjne. 

Targi Ślubne Kielce - szeroka oferta firm z branży ślubnej

Każdorazowo Ogólnopolskie Targi Ślubne w Kielcach przyciągają wiele znanych firm branży ślubno-weselnej, które podczas targów prezentują swoją ofertę. Pary organizujące swój ślub i wesele, mogą liczyć na ogromną dawkę inspiracji, od propozycji drukarni (zaproszenia ślubne, winiety, zawieszki na alkohol), po marki odzieżowe organizujące pokazy swoich kolekcji sukni garniturów ślubnych, sukni i dodatków, podczas targów. Kieleckie targi ślubne zachęcają przyszłych nowożeńców mnogością atrakcji np. degustacjami potraw weselnych przygotowanych przesz lokalne restauracje i sale weselne. W czasie targów, w jednym miejscu znajdziecie wszystkie niezbędne usługi, których poszukujecie organizując swój ślub. Każda impreza tego typu budzi ogromne zainteresowanie, również mediów, które każdego roku relacjonują Ogólnopolskie Targi Ślubne w Kielcach.

Kieleckie targi ślubne - miejsce pełne inspiracji

Kieleckie targi należą do UFI (Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego), który zrzesza najbardziej prestiżowe imprezy targowe na świecie. Członkostwo w UFI potwierdza międzynarodowy status targów i oznacza wysoki standard organizacyjny i promocyjny imprezy. Wystawcy i goście przybywający na targi pochodzą z całego świata. Targi ślubne w Kielcach stwarzają przyszłym Parom Młodym doskonałą okazję, aby poczuli przedsmak tego co ich czeka, stwarzając jednocześnie możliwość zamówienia wszystkiego, co będzie niezbędne w dniu ślubu. Mogą oni także zadecydować i ustalić własne koncepcje, a także zaczerpnąć informacji na temat organizacji wesela.

Gorąco zachęcamy do śledzenia terminów targów ślubnych w Kielcach, gdyż jest to wyjątkowe wydarzenie na skalę ogólnopolską oraz świetna możliwość skorzystania z promocyjnych cen usług z branży ślubno-weselnej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top