Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Szukasz inspiracji do ślubu? Jedź na targi ślubne!

targi ślubne - panna młoda - bukiet ślubny
Niektórzy doskonale wiedzą, jak ma wyglądać ich ślub, inni mają plan, jednak poszukują usługodawców, którzy pomogą im go zrealizować. Jeszcze inne pary poszukują inspiracji, chcą na żywo zobaczyć jakie produkty oferuje branża ślubna, poznać ceny i czas oczekiwania. Podczas targów ślubnych znajdziesz wszystkie firmy z branży w jednym miejscu. Warto skorzystać z tej okazji. Zobacz jaką część organizacji wesela może ułatwić Wam udział w targach.

Jeśli właśnie rozpoczynacie planowanie ślubu i wesela, z pewnością szukacie inspiracji i pomysłów, które pomogą Wam sprawić, że Wasze wesele będzie piękne i zupełnie inne niż wszystkie. Rynek branży ślubnej dysponuje ogromną ofertą, jednak poszczególne elementy należy dobrze, harmonijnie ze sobą połączyć, tak aby całość prezentowała się świetnie. Roziwązań można szukać w Internecie, u znajomych i członków rodziny, którzy pobierali się w ostatnim czasie, albo... na targach ślubnych. Ostatnia opcja wydaje się być tą najlepszą, ponieważ daje Wam największy wybór.

Targi ślubne

Targi branży ślubnej odbywają się najczęściej w sezonie jesień-zima, zazwyczaj w styczniu. Są otwarciem każdego sezonu ślubnego, który trwa w ciepłych miesiącach, głównie letnich. Największe targi ślubne odbywają się w Poznaniu, Warszawie i Krakowie, jednak nie brakuje również wydarzeń odbywających się cyklicznie w mniejszych miastach. 

Podczas targów ślubnych prezetowane są najnowsze trendy mody ślubnej oraz stoiska z produktami poszczególnych usługodawców. Wystawcy to firmy związane ze ślubnym biznesem np. domy weselne czy salony mody ślubnej, ale także branżowe gadżety, portale itd. Wszystkie najbardziej znaczące w branży firmy pojawiają się na tego rodzaju eventach. Największe targi ślubne liczą nawet do kilkuset wystawców.

Co można znaleźć na targach ślubnych?

Można tam znaleźć oferty zespołów muzycznych, wodzirejów, fotografów, kwiaciarni czy firm projektujących zaproszenia. Każde targi ślubne mają również w ofercie atrakcje dla przybyłych gośc. Obowiązkowe są pokazy mody i bielizny ślubnej. Bardzo często makijażyści i fryzjerzy prezentują swój warsztat, a wypożyczalnie samochodów do ślubu prezentują ofertę swoich pojazdów. Obecność na targach ślubnych daje możliwość zapoznania się z trendami jakie obowiązywać będą w najbliższym sezonie, a więc zaplanowania własnego wesela w taki sposób, by zaskoczyć zaproszonych gości elementami, których nie widzieli do tej pory.

Na targach można zobaczyć np. pokazy mody ślubnej:

 


Czy warto pojechać na targi ślubne?

Wzięcie udziału w targach ślubnych ma sporo zalet. Przede wszystkim to jedyna szansa, żeby zapoznać się z ofertą usługodawców z całego regionu jednocześnie, bez konieczności przemieszczania się po całym województwie, wydzwaniania, umawiania się na spotkania itd. Na targach wystarczy przejść po kilku stoiskach i zobaczyć, czego można się spodziewać. Poza tym, wszystkiego można dotknąć i spróbować, co jest nieporównywalnie lepszą opcją niż przeszukiwanie Internetu, podobnie jak bezpośrednia rozmowa z wystawcami, zamiast telefonicznej. Ponadto, targi oferują zwiedzającym wiele dodatkowych atrakcji. Czasem można skorzystać z darmowej próby makijażu ślubnego lub uczesania, innym razem można bezpłatnie skonsultować się ze stylistą. Standardem jest, że na targach obowiązują spore promocje i zniżki dla osób, które zdecydują się na miejscu zamówić daną usługę. Poza tym odbywa się szereg konkursów, w których można wygrać jeszcze większe zniżki na produkty wystawców np. rabat na suknię ślubną sięgający 50% jej wartości.

 

targi ślubne - forum ślubne

Targi ślubne – zobacz i zamów

Dla większości par narzeczonych, motywacją do wizyty na targach jest po prostu zapoznanie się z ofertą usługodawców i z obowiązującymi trendami. Niewielu planuje zamówienie usług na miejscu, jednak wykonawcy dają taką możliwość (co więcej, oczekują, że tak się stanie). Rzeczywiście jest to bardzo wygodne - wystarczy jeden dzień poświęcony na przygotowania, aby zabezpieczyć wszelkie podstawowe elementy wesela. Nie są potrzebne godziny marnowane w korkach na dojazdy na spotkania, ani dziesiątki telefonów - wszystko można załatwić na miejscu, „od ręki”. Co prawda wiele par źle się czuje z koniecznością podjęcia natychmiastowej decyzji i nikt do tego nie namawia, ale jeśli podwykonawca proponuje coś, co spełnia oczekiwania, w dodatku ze sporym rabatem, to nie ma sensu odkładać decyzji. Można także zapoznać się ofertą wystawców jeszcze przed targami i przyjść na nie przygotowanym, wiedząc, co chcemy wybrać. Wtedy też sporo korzystamy, bo możemy liczyć na zniżkę, a nasza wizyta przebiegnie w bardziej zorganizowany sposób.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top