Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Sztućce Muza firmy Gerlach – niezawodna inwestycja na lata

Gerlach - sztućce Muza - wesele.com.pl
Marka Gerlach słynąca z wieloletniej tradycji wytwarzania produktów wyposażenia kuchennego, jest znana z łączenia doskonałej jakości i eleganckiego wzornictwa. Bogaty asortyment Gerlacha tworzą produkty, które zachwycają użytkowników funkcjonalnością i wyglądem. W ofercie marki warto wyróżnić sztućce z linii Muza, dedykowane najbardziej wymagającym konsumentom.

Przekazywanie Młodej Parze ponadczasowych prezentów podczas składania życzeń na nową drogę życia, to tradycja. Istnieją bowiem prezenty, których piękno nie przemija. Przykładem takiego podarunku są sztućce marki Gerlach.


Gerlach - ponadczasowy prezent ślubny

Dawniej, aby wyposażyć Młodą Parę w przedmioty niezbędne na nowej, wspólnej drodze życia, w prezencie ślubnym podarowywano pościele, ręczniki, serwisy obiadowe, eleganckie kryształowe wazony, serwisy kawowe czy właśnie komplety sztućców. Wówczas najważniejszą cechą prezentów była ich praktyczność. W czasach gdy elementy wyposażenia domu nie były tak szeroko dostępne jak dziś, otrzymanie prezentu z powyższej listy stanowiło ogromny powód do radości.

Moda ślubna wciąż się zmienia, a wraz z nią ubiory młodych par i weselników, spodoby celebrowania ślubu, posiłki, zabawy i obyczaje. Mimo to, podarowanie Młodej Parze eleganckiego kompletu sztućców wciąż stanowi piękny gest. Sztućce Gerlach nie tracą bowiem jakości z biegiem lat. Dzięki swojej ponadczasowości stanowią wspaniałą pamiątkę ślubu.

Sztućce na prezent ślubny

Pięknym podarunkiem będzie komplet sztućców Gerlach Muza. Na 68-częściowy komplet składają się starannie dobrane elementy, skomponowane z myślą zarówno o codziennym spożywaniu posiłków w gronie najbliższych, jak i o wyjątkowych okazjach. W zestawie sztućców Muza znajduje się: 12 noży obiadowych, 12 widelców, 12 łyżek, 12 łyżeczek do herbaty, 12 widelczyków do ciasta , łyżka do sałaty, widelec do sałaty, łyżka do ziemniaków, widelec półmiskowy, łyżka do sosu, łyżka wazowa, łyżeczka do cukru oraz łopatka do tortu. Komplet Muza jest uniwersalnym rozwiązaniem, które znajdzie zastosowanie w każdej kuchni i jadalni, niezależnie od jej charakteru.

Zastawa marki Gerlach

Sztućce Gerlach z linii Muza zachwycają nie tylko swą praktycznością i funkcjonalnością, ale także eleganckim wzornictwem, wpisującym się w nowoczesne trendy. Są proste i delikatne. Wyróżnia je smukły kształt. W parze z funkcjonalnością i elegancją zestawu sztućców Muza idzie doskonała jakość, bowiem zostały one wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, zapewniającej komfort użytkowania przez wiele lat. Osoby ceniące sobie wygodę, bez wątpienia docenią również to, że sztućce Muza mogą być myte w zmywarce. Sztućce Gerlach znakomicie sprawdzą się w przy codziennym spożywaniu posiłków jak i podczas eleganckich przyjęć i spotkań. 68-elementowy zestaw Muza będzie również doskonałym prezentem dla  osób ceniących piękno w wydaniu użytkowym.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top