Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Świętochłowice - Wasza sala na wesele

Świętochłowice - Wasza sala na wesele
Wesele to szczególne wydarzenie w życiu. Można je zorganizować w różnym stylu, a sposób, w jaki przyjmiecie gości bez wątpienia wpływa na Wasz wizerunek w ich oczach. Wybór lokalu na wesele, nie jest taki prosty jak może się wydawać. Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na Waszą decyzję.

Wybierając salę weselną, w pierwszej kolejności, należy określić liczbę gości oraz charakter uroczystości. Pozwala to na wstępne zawężenie zakresu poszukiwań. Kolejną ważną kwestią jest lokalizacja. Wasze wesele możecie zorganizować zarówno w centrum miasta, co z pewnością ułatwi dojazd gości lub też na obrzeżach miasta, ale za to w pięknej, malowniczej scenerii. Jeśli planujecie Waszą uroczystość w cieplejsze dni, to warto poszukać lokalu, który stwarza możliwość przeniesienia imprezy na zewnątrz, do ogrodu lub na taras.
 

Najważniejsze sprawy związane z wyborem lokalu

Kluczowymi sprawami są również rozmieszczenie sal oraz ich wyposażenie. Obecnie, duże znaczenie ma klimatyzacja oraz odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie sali. Wybór sali, jest ściśle powiązany z wyborem menu, dlatego konieczne jest ustalenie liczby dań, ich rodzaju, stylu podania oraz ilości, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii rodzaju alkoholu i napoi. Ponadto, warto także uwzględnić, czy dany obiekt posiada parking oraz bazę noclegową, która jest szczególnie istotna, w przypadku obecności gości, z dalekich stron.
 

A może "Magia" ?

W Świętochłowicach i okolicy znajduje się wiele restauracji, sal bankietowych oraz domów weselnych, oferujących swoje usługi w zakresie organizacji wesela. Jednym z nich jest Restauracja Magia. Lokal posiada eleganckie wnętrza oraz dogodny dojazd, a do dyspozycji gości oddaje stylowe, klimatyzowane sale, z których największa jest w stanie pomieścić 90 osób. Na terenie obiektu znajduje się także parking.
 

A może nie tak mały "Romans" ?

Wasze wesele możecie zorganizować też w Restauracji Romans, która zlokalizowana jest w Chorzowie. Lokal składa się zarówno z restauracji, jak i sal weselnych, które przeznaczone są zarówno do tradycyjnych uroczystości, jak i do bardziej ekskluzywnych przyjęć. Obiekt dysponuje dwoma salami, które łącznie mogą pomieścić 130 osób, przy różnym układzie stołów. Bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miła i fachowa obsługa, a także wyśmienita kuchnia, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania i zadowolą nawet najwybredniejszych gości na Waszym weselu.
 

Miejsca poza Świętochłowicami

Dla par poszukujących na swoją uroczystość efektownego i eleganckiego miejsca, odpowiednia będzie Sala Kolumnowa Sosnowiec, która zapewnia niepowtarzalny klimat imprezy. Lokal oferuje profesjonalną oprawę muzyczną i oświetlenie, aranżacje wnętrz i stołów, a także wyśmienite menu. Bez względu na to jakie miejsce na wesele wybierzecie, należy pamiętać, aby dobrze zapoznać się z umową wynajmu sali. Powinna ona zawierać nie tylko przedmiot umowy, miejsce i czas, ale także prawa i obowiązki obu stron oraz wszelkie dodatkowe ustalenia. Odpowiednio sformułowana umowa, która jest zgodna z Waszymi oczekiwaniami i interesami, pozwoli na uniknięcie wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek, w tak szczególnym dniu, jakim jest ślub i wesele.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top