Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Sprawy ważne i ważniejsze - samochody

auto do ślubu - młoda para na samochodzie ślubnym
Ślub to piękna ceremonia. Jedyne takie wydarzenie w życiu, gdy celebruje się miłość dwojga ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swe życiowe ścieżki we wspólną drogę małżeńską. Zanim jednak Młodzi powiedzą sobie sakramentalne "tak", przez kilka tygodni czy miesięcy przygotowują wszystko co związane ze ślubem i weselem. Jednym z elementów, którego nie może zabraknąć jest samochód ślubny. Jak wybrać auto do ślubu?

Trudno wyobrazić sobie Pannę Młodą bez ślubnej sukni czy Pana Młodego w krótkich spodenkach. Podobnie, nieodzownym elementem ślubu jest ślubny samochód, którym Młodzi podjeżdżają pod kościół czy urząd, w którym odbędzie się ceremonia, a po niej wyruszają na wesele. Samochód ślubny to jeden z tych wyborów, które nastręczają narzeczonym najwięcej trudności. Jakim autem pojechać do ślubu? Nowoczesnym? Zabytkowym? A może nietypowym?

Samochód do ślubu

Organizując ślub i wesele, wybieracie świetny zespół oraz salę weselną, która serwuje doskonałą kuchnię. Wszystko co najlepsze, by wywrzeć jak najlepsze wrażenie na zaproszonych gościach. Podobnie, niezmiernie ważny jest wybór samochodu ślubnego. Duża część gości zobaczy Was po raz pierwszy właśnie wysiadających ze ślubnego auta. Z reguły wyborem ślubnego auta zajmują się mężczyźni, którzy z natury bardziej interesują się motoryzacją. Warto jednak, aby wybór podobał się zarówno Panu Młodemu, jak i Pannie Młodej.

Jakie auto do ślubu wybrałby Pan Młody?

Wielu przyszłych mężów cieszy się z możliwości wynajęcia limuzyny ślubnej, ponieważ mają możliwość spełnienia największego motoryzacyjnego marzenia. Jeśli Pan Młody od zawsze marzył o samochodzie marki Dodge Viper, świetnym pomysłem jest wybór właśnie tego modelu samochodu. Co prawda, wówczas samochód będzie musiał prowadzić sam Pan Młody, bo akurat Dodge Viper dysponuje jedynie dwoma miejscami siedzącymi (i kierowca już się nie zmieści), ale czy to nie będzie właśnie największą frajdą dla Pana Młodego? Na ogół jeśli decydujemy się na większe pojazdy – takie jak limuzyny czy angielskie taksówki – raczej nie ma tej szansy, aby prowadzić je samodzielnie.

Orszak weselny

Modne także stało się ostatnio wynajmowanie kilku takich samych samochodów, którymi za Młodą Parą w orszaku jadą goście. Zdarza się także i tak, że Pan Młody jest zawodowym kierowcą. Wtedy orszak weselny organizują mu koledzy i na ulicach można zobaczyć korowód tirów czy taksówek.

Auto do ślubu okiem Panny Młodej

O to jak pary wybierają ślubny samochód zapytaliśmy główne zainteresowane czyli przyszłe Panny Młode, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

- Przeglądaliśmy z narzeczonym oferty w Internecie. Marzył nam się naprawdę wyjątkowy samochód. W końcu nie wiadomo czy jeszcze kiedyś będziemy mieli możliwość, żeby się takim przejechać. Ostatecznie w jednym serwisie z samochodami do ślubu znaleźliśmy białą limuzynę. Będziemy mieli do dyspozycji barek, oczywiście mnóstwo miejsca, dlatego pojadą z nami też świadkowie z partnerami. Taka opcja będzie nas kosztowała 1200 złotych. Myślę, jednak, że za taki komfort warto tyle zapłacić – opowiada Aneta.

- Staramy się nie generować dodatkowych kosztów, dlatego do ślubu zawiezie nas wujek mojego przyszłego męża, który ma stylowego mercedesa "okularnika". Myślę, że będzie się wystarczająco dobrze prezentował, gdy ozdobimy go kwiatami – mówi Karolina.
 

Wybór samochodu ślubnego zależy więc w dużej mierze od preferencji Młodej Pary i ich możliwości finansowych. Jeśli nie chcecie wydawać zbyt dużo, zastanówcie się czy ktoś z Waszych bliskich nie dysponuje samochodem, którym chcielibyście pojechać do ślubu. Jeżeli pieniądze nie stanowią przeszkody, wybierzcie taki model, który będzie spełnieniem Waszych marzeń tego dnia. Wszakże taka okazja zdarza się tylko raz w życiu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top