Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Spektakularny pokaz pirotechniczny na wesele

fajerwerki na wesele - pirosklep - pokaz sztucznych ogni
Przyjęcie weselne zasługuje na szczególną oprawę. Właśnie dlatego tak dużo czasu poświęcamy na wybór odpowiedniej sali, menu, zespołu weselnego czy też dekoracji. Oprócz tego, wielu narzeczonych decyduje się na dodatkowe uczczenie tego niesamowitego wydarzenia – w tym celu doskonałym wyborem będzie pokaz pirotechniczny.

Pokaz sztucznych ogni w trakcie wesela na pewno sprawi, że przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru – goście będą oczarowani, a ponadto nowożeńcy również mogą wówczas uzyskać przepiękne tło do wykonania zdjęć w plenerze. Kolorowe rozbłyski na tle nieba czy też fontanny iskierek na ziemi – możliwości jest bardzo dużo, ponieważ nowoczesna pirotechnika wykorzystuje zaawansowane produkty. Do wyboru mamy kilka sposobów na przygotowanie takiego właśnie pokazu – na co warto się zdecydować?

Fajerwerki na weselu - czy warto organizować pokaz samemu?

To jedno z pierwszych pytań, które trzeba będzie zadać sobie w kontekście pirotechniki na weselu. Aby pokaz się udał, konieczne jest zakupienie odpowiednich sztucznych ogni, a następnie odpalenie ich we właściwej kolejności. Często zdarza się, że ktoś z gości pomaga w przygotowaniu pokazu. Niemniej jednak bez doświadczenia w tej dziedzinie może się okazać, że efekt nie będzie taki, jakiego oczekiwaliśmy - na przykład fajerwerki nie będą odpalone równo, niektóre nie poszybują w niebo.

Profesjonalne pokazy pirotechniczne

Właśnie dlatego na tak ważnych wydarzeniach jak wesela, które są wszakże niepowtarzalne, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Możemy skorzystać zarówno z usług firm pirotechnicznych, które przygotują pokaz i zadbają o jego przebieg na miejscu, jak i zamówić specjalnie przygotowany zestaw do samodzielnego odpalena, który może być użyty bez posiadania specjalnych zezwoleń. Jeśli efekt ma być spektakularny, wybierz dobrej jakości sztuczne ognie. W innym wypadku, gdy na kilka metrów wysoko wystrzeli co druga rakieta, a dymu będzie więcej niż niesamowitych widoków, lepiej odpuścić sobie tę atrakcję na weselu.

Pokaz pirotechniczny na wesele jak z bajki!

Zestawy fajerwerków oferowane do samodzielnego odpalenia zawierają specjalnie skomponowane ze sobą elementy – mogą być to fajerwerki o różnych wielkościach i kolorach, które razem dają zachwycający efekt na niebie. Zastosowanie takiego zestawu jest bardzo proste – wszystkie sztuczne ognie są ze sobą połączone, dlatego użytkownik musi odpalić tylko jeden lont w celu rozpoczęcia pokazu trwającego najczęściej kilkadziesiąt sekund.

Zestawy gotowe do wykorzystania

Firmy wykonujące zestawy fajerwerków na pokazy mają już gotowe propozycje, ale również mogą przygotować je na indywidualne zamówienie. Gotowe zestawy możemy często zobaczyć w formie filmików na stronach firm, dlatego możemy wtedy zobaczyć, jakiego efektu oczekiwać. Gdy pokaz ma być przygotowany na zamówienie, wówczas sami możemy sobie zażyczyć, jaki ma być jego efekt. Przykładowo fajerwerki mogą ułożyć się w serce, posiadać określony kolor, a nawet mogą być tak skomponowane, aby pasować do wybranego podkładu muzycznego.

Jeżeli interesują cię niezwykłe pokazy fajerwerków na wesele, zakupisz je w firmie Pirosklep.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top