Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubny plener w Szczecinie

Ślubny plener w Szczecinie
By ślubne fotografie stały się wspaniałą pamiątką na całe życie potrzebują odrobinę serca i fantazji zarówno Waszego jak i Waszego fotografa. Dlatego tak ważny jest jego wybór. Duże znaczenie ma także miejsce, gdzie odbędzie się sesja plenerowa.

Wysoki koszt jaki poniesiecie za wykonanie sesji ślubnej nie gwarantuje satysfakcji. Wszystko tak naprawdę zależy od fotografa i jego zaangażowania we współpracę z Wami. Dlatego tak ważnym jest wcześniejsze przejrzenie portfolio, opinii innych klientów i rozmowa z interesującym Was fotografem.


Fotograf ślubny z wizją

Gdy już odnajdziecie osobę, która spełnia Wasze oczekiwania oraz budzi zaufanie pomyślcie jakie macie oczekiwania co do ostatecznego wyglądu zdjęć. Fotograf z pewnością będzie miał kilka pomysłów jak i gdzie powinny być wykonane Wasze ślubne fotografie, nie zdajcie się jednak tylko na jego pomysły. Użyjcie swojej fantazji, zastanówcie się nad miejscami dla Was ważnymi jak miejsce poznania, pierwszej randki czy też oświadczyn. W Szczecinie ciekawych lokalizacji z pewnością nie brak.


Najciekawsze miejsca w mieście

Pod uwagę można wziąć Wały Chrobrego, Ogród Różany czy też Park Kasprowicza. Jeśli marzycie o fotografiach wykonanych na łonie natury udać się możecie nad Jezioro Goplany, Jezioro Głębokie, do rezerwatu przyrody Świdwie, do Puszczy Wkrzyńskiej czy też nad kąpielisko Dziewoklicz. Interesującą scenerią jest też z pewnością Krzywy Las. Za tło posłużyć mogą także Wieża Gocławska oraz ruiny fabryki benzyny syntetycznej w Policach. W pobliżu Szczecina znajdują się dwa ogrody dendrologiczne w Przelewicach i Glinnej. Jeśli marzycie o nietuzinkowych fotografiach inspiracji możecie poszukać w szczecińskich podziemiach.


Każde miejsce wykorzysta dobry fotograf

Pomysłów możecie szukać praktycznie wszędzie, bo tak naprawdę dobry fotograf wspaniałe zdjęcia wykona gdzie tylko sobie wymarzycie. Nie ważne czy to będzie zamek, szachownica na Placu Grunwaldzkim czy też Farma Wiatrowa. Najważniejszym jest Wasze samopoczucie w danym miejscu i na sesji zdjęciowej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top