Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubne dekoracje na ślubie i weselu

dekorator ślubny - stoły weselne - ślub
Dzień Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami. Przed Wami teraz okres intensywnej pracy – chcecie przecież, żeby ślub i wesele były dopracowane w każdym calu, a Wasi goście byli zachwyceni. Nie powinno zapominać się o dekoracjach, które tworzą atmosferę tego wydarzenia. Zobacz o co zadbać, by Wasze wesele było piękną uroczystością.

Tym co buduje atmosferę wesela są ludzie i wyjątkowa jego wyjątkowa oprawa. Aby Wasza ceremonia ślubna i wesele zachwyciły zaproszonych gości, zadbajcie o to, by zarówno kościół jak i sala weselna, prezentowały się tego dnia naprawdę wspaniale. Spójną stylizację uzyskasz wybierając wspólny motyw przewodni wesela, który pojawiać się będzie zarówno w wystroju sali, jak i dodatkach, a nawet ślubnych zaproszeniach.

Motyw przewodni wesela

Wybierając jeden akcent, który występować będzie we wszystkich elementach ślubu i wesela, stworzycie spójną stylizację. Motywem przewodnim wesela może być kolor, który stanowić będzie akcenty w kompozycjach kwiatowych, dekoracjach i weselnych kotylionach. Częstym motywem przewodnim na weselach jest symbol serca - występuje ono np. na wstążkach, w formie czerwonych balonów i serduszkowego konfetti. Jeśli chcecie by Wasze wesele było dopracowane w każdym szczególe, zadbajcie o to aby wszystko co związane jest z uroczystością, komponowało się z ustalonym motywem przewodnim wesela.

Dekorator ślubny i florysta

Warto jest nieco wcześniej zastanowić się gdzie zakupicie kwiaty, które zdobić będą salę weselną i kościół. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z usług florysty czy dekoratora, wówczas ten problem nie będzie Was obchodzić, ponieważ specjalista zadba o wszystko za Was. Gdzie szukać dobrej pracowni dekoratorsko-florystycznej? Przede wszystkim w Internecie. Na forach dla osób organizujących ślub i wesele, gdzie nowożeńcy chętnie dzielą się pomysłami i podpowiedziami. Warto również podpytać znajomych, którzy swoje wesele mają już za sobą. Przed podjęciem decyzji porównajcie ceny poszczególnych pracowni florystycznych - mogą się one bardzo różnić, a przecież przy napiętym ślubnym budżecie, nie warto przepłacać. Firmy bez wątpienia przedstawią Wam swoje portfolio - na zdjęciach z poprzednich realizacji zobaczycie jak prezentują się prace danego florysty i czy chcecie, aby dekoracje w podobnym stylu zdobiły Waszą salę weselną.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top