Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Ślubna sesja w Ełku i okolicy

Ślubna sesja w Ełku i okolicy
Ślub i wesele są niewątpliwie takimi chwilami, które chciałoby się przeżywać wiecznie. Mimo iż czasu nie da się zatrzymać, to istnieją sposoby na uwiecznienie wyjątkowych wydarzeń, aby móc powrócić do nich w przyszłości.

Fotografie ślubne są niezwykłą pamiątką z tak szczególnego czasu w życiu każdego człowieka. Nadają one charakteru wszystkiemu, czego nie da się da opisać słowami. Aby były one oryginalne i niepowtarzalne, ważny jest pomysł na sesję. Możliwości na udany plener jest wiele, a przy odrobinie fantazji i zaangażowania pary młodej, sesja może przynieść naprawdę ciekawe efekty. Dużym powodzeniem cieszą się zdjęcia na tle natury, gdzie zazwyczaj para młoda nie czuje się tak skrępowana.
 

Można także nad jeziorem

Sceneria jeziora, parku, czy też leśnej polany wyzwala swobodę i naturalne emocje. Coraz częściej wykonywane są także zdjęcia na tle murów, zabytkowych kamienic, ruin budynków, czy też pięknych zabytków. Jeśli fotograf zadba o idealne skomponowanie pary z otoczeniem, a także nawiąże dobry kontakt z parą podczas sesji, to z pewnością efekty będą zaskakujące. Warto przed ślubem umówić się i spotkać z fotografem, gdyż już od pierwszego spotkania nawiązują się relacje, od których tak wiele zależy.
 

Ciekawe miejsca w Ełku

Ełk jest wyjątkowym miastem, położonym na Pojezierzu Ełckim. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc, które mogą stworzyć niezwykłą scenerię Waszej sesji. Jednym z nich są ruiny zamku krzyżackiego, znajdujące się na wyspie, nad jeziorem Ełckim. Krzyżacki zamek w Ełku to prawdziwy rarytas. Budowniczym był sam Urlich von Jungingen, późniejszy Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego. Budowla pierwotnie była drewniana, a po przebudowie ceglana.
 

Pozostałości zamkowych murów

Do dzisiaj zachowały się niewielkie pozostałości murów zamku, które stwarzają wyjątkowe tło fotografii. Innymi miejscami, z którymi warto się zapoznać są kamienice z przełomu XIX i XX wieku, nadające miastu szczególnego uroku, a także wieża ciśnień, powstała w 1895 roku. W Ełku znajduje się również zabytkowy Park Solidarności, gdzie stylizowane ławki, latarnie i alejki, podświetlana fontanna oraz niektóre okazy przyrodnicze, z pewnością stworzą niezwykłą atmosferę Waszych zdjęć.
 

Tło mostu bardzo popularne

W ostatnich czasach szczególnym powodzeniem cieszą się także zdjęcia na tle mostu. Na jezierze Ełckim, znajduje się pochodzący z początku XX wieku, most łączący miasto z ruinami pokrzyżackiego zakonu. Jest to miejsce szczególnie wyjątkowe, ze względu na zmieniające się, barwne oświetlenie łuków, filarów, krawędzi chodników i barierek oraz tzw. błądzących płomyczków. Z Waszym fotografem możecie udać się także na promenadę, znajdującą się wzdłuż jeziora Ełckiego. Malownicze ścieżki nad jeziorem, most prowadzący na wyspę, na której kiedyś znajdował się zamek krzyżacki, a także sama wyspa to tylko niektóre z miejsc w Ełku, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania, tworząc wspaniałą scenerię plenerowej sesji i dostarczając niepowtarzalnych fotografii, będących pamiątką na całe życie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top