Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubna sesja fotograficzna

Ślubna sesja fotograficzna
Zdjęcia ślubne robione w studiu już dawno wyszły z mody. Sztuczne oświetlenie, nienaturalne tła, czy też teatralne pozy nie robią już specjalnego wrażenia Obecnie wielkim zainteresowaniem cieszą się sesje ślubne w plenerze.

Gdy narzeczeni znajdą idealnego fotografa, nadszedł czas na wybór znakomitego miejsca, które będzie się dobrze kojarzyło. Niektóre pary młode decyduję się na zdjęcia w miejscu ich poznania, bądź zaręczyn. Jednak największe wrażenie robią sesje wykonywane w niecodziennych miejscach. Przykładem mogą być zdjęcia w wodzie, w centrum handlowym czy podczas skoku ze spadochronem. Im bardziej spontaniczne i zwariowane tym lepiej.


Dobry nastrój przede wszystkim

Fotografie są naturalne, gdy po prostu dobrze się bawicie. Miejsce, pogoda, ani czas nie maja znaczenia. Liczy się kreatywność. Deszczowa aura dodaje im tajemniczości, niepowtarzalnego charakteru. Nawet zdjęcia w zimie mogą być oryginalne, gdy rzucacie się śnieżkami, zjeżdżacie ze zjeżdżalni na placu zabaw, czy ślizgacie na zamarzniętej tafli rzeki. Takie plenery są najciekawsze i wiele naturalnych emocji można z nich wydobyć.


Propozycje miejsc plenerowych

Oczywiście zdjęcia ślubne z pleneru w Parku Wolności przy amfiteatrze, nadal cieszą się dużą popularnością. W Pabianicach znajdziemy wiele miejsc godnych zainteresowania. Dwór obronny w Pabianicach, czyli dawne centrum administracyjne włości pabianickich zwany potocznie zamkiem wzniesiony został w latach 1565-1571. Jego późnorenesansowa architektura zachwyca swą majestatycznością. Kolejnym miejscem jest Stary Rynek w Pabianicach – centrum średniowiecznego miasta. Stracił na znaczeniu w XIX wieku, kiedy na zachód od niego powstało Nowe Miasto.


Piękna tkalnia

Ogromne wrażenie robi dawna, monumentalna, neogotycka tkalnia zakładów Krusche & Ender, chociaż w czasie II wojny światowej posłużyła Niemcom do produkcji tkanin na mundury i bieliznę. Tak, więc jak widzicie, miejsc na zrealizowanie imponującej sesji ślubnej jest wiele, wszystko zależy od Waszych oczekiwań i inwencji fotografa. Im więcej będziecie mieć pomysłów tym lepiej, zdjęcia będą wyjątkowe w każdym calu.


Każdy pomysł jest dobry

Zdjęcia plenerowe cieszą się bardzo dużym powodzeniem i nieograniczoną ilością pomysłów. Możliwości na udany plener jest wiele. Wystarczy kreatywność fotografa oraz Wasze zaangażowanie. Dzięki temu Wasze marzenia mogą się ziścić i na starość będziecie wspominać z nostalgią najpiękniejszy dzień w swoim życiu – dzień zaślubin.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top