Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Ślubna interakcja - osobiste strony internetowe

Ślubna interakcja - osobiste strony internetowe
Coraz większą popularnością cieszą się w ostatnim czasie internetowe strony ślubne, na których Pary Młode mogą prezentować wszystko to co dzieje się przed ślubem, w jego czasie i po nim. To atrakcyjna dla nich usługa.

Na witrynie galeria-wesele.pl przyszłe małżeństwa mogą informować swoich gości o wszelakich szczegółach związanych z tym wyjątkowym dniem. Strona ta jest czytelna, atrakcyjna i bardzo funkcjonalna. Para Młoda może posiąść dowolny adres, który pozwoli im zapamiętać subdomenę. Administratorzy takiej strony mogą w każdej chwili edytować całą zawartość witryny. Narzeczeni mogą publikować na swojej witrynie wszystkie aktualności na temat swojego związku oraz materiały multimedialne. Można tutaj także zamieścić mapkę z dojazdem do domu Panny Młodej, kościoła czy domu weselnego. Często spotykany jest także opis tego jak zakochani poznali się i co spowodowało, że zbliżyli się do siebie.


Przydatność strony internetowej

Taka strona pozwala także sporządzić anonimową listę prezentów. To bardzo pożyteczna funkcja tej strony, pozwalająca uniknąć dublowania się upominków ślubnych. Para Młoda może także zaserwować swoją listę prezentów, a goście mogą rezerwować rzeczy jakie chcieliby wręczyć parze młodych ludzi. Takiej rezerwacji można dokonać drogą elektroniczną. Oczywiście taka formuła ogranicza konwencję prezentu, jaką ma być pewna sfera tajemniczości i niespodzianki. Można również wszcząć dyskusję na temat prezentowanej muzyki czy nawet serwowanego jedzenia na weselu. Biesiadnicy mogą także poznać układ rozłożeni stołów w czasie wesela i konfigurację ulokowania poszczególnych gości. W taki oto sposób można rozwiać wiele wątpliwości związanych z trafieniem w gusta przybyłych na naszą uroczystość. Przykładem serwisu umożliwiającego stworzenie parze młodej darmowej strony ślubnej jest serwis www.galeria-wesele.pl.


Rola strony po weselu

Taka strona ma swoje dobre strony także po samym dniu ślubu. Na stronie tej możemy złożyć podziękowania gościom, a także opisać swoje wrażenia po tym dniu. Możemy także zamieścić zdjęcia, włączając je w przestrzeń witryny za pomocą skompresowanych plików Zip lub rar. W podobny sposób możemy opublikować nasz film ślubny. Sama internetowa strona ślubna jest wykonana schludnie, jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. W dobie tak szerokiej popularyzacji internetu, założenie takiej strony to idealna metoda na interakcję z naszymi gośćmi weselnymi.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top