Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślub na Jasnej Górze

Ślub na Jasnej Górze
Jasna Góra to najważniejsze w Polsce sanktuarium maryjne, które od lat przyciąga pielgrzymki wiernych z całego świata. Klasztor jasnogórski przesiąknięty jest historią i tradycją, a kult religijny i duchowa spuścizna tworzą tu niepowtarzalny klimat. Zorganizowanie ślubu w przepięknej bazylice na Jasnej Górze będzie dla Młodej Pary z pewnością wyjątkowym przeżyciem.

Aby zorganizować swój ślub w tym magicznym miejscu należy otrzymać licencję od proboszcza parafii do której się przynależy. W przypadku ślubu konkordatowego potrzebne Wam będą także trzy zaświadczenia z Urzędu Stanu Cywilnego. Jeśli już wcześniej zawarliście ślub cywilny konieczny będzie zaświadczający to dokument. Datę oraz godzinę ślubu ustala się z kustoszem w zakrystii jasnogórskiej. Można to uczynić także telefonicznie dzwoniąc w godzinach 9.00 – 12.00 pod numer (34) 377 72 07. Potrzebne będą także dane świadków ślubu tj. imię, nazwisko, wiek oraz adres stałego zameldowania. Akt Małżeństwa spisany zostanie na godzinę przed ślubem.

Na Waszą prośbę gwardia jasnogórska może zrobić Wam przejście przez całą kaplicę i bazylikę przed i po zakończeniu ceremonii. Z pewnością zagwarantuje to niezapomniane wrażenia.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top