Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślub marzeń z plannerem ślubnym Make it Easy

Ślub marzeń z plannerem ślubnym Make it Easy
Organizacja ślubu i wesela to wiele miesięcy szczegółowego planowania i zmian w ostatniej chwili. Dla wielu par jest to stresujący czas, ale z odpowiednią pomocą można przecież zminimalizować ilość stresu. Plannery ślubne Make it Easy dają możliwość dokładnego rozpisania szczegółów ślubu i wesela oraz delegowania niektórych zadań bliskim.

Planer ślubny Make it Easy występuje w dwóch wizualnych wariantach - rustykalnym i romantycznym. Wnętrze plannerów jest skonstruowane tak, aby przeprowadzić parę młodą przez cały proces organizacji ślubu i wesela. Z tym narzędziem nie tylko nie zapomnicie o niczym, ale też zrealizujecie w przystępny sposób swoje najśmielsze pomysły.

Organizacja krok po kroku

Czy to nie wspaniałe, że wszelkie ustalenia, kontakty do wykonawców i menedżerów sali, plan budżetu, listy gości i inne ustalenia będą zgromadzone w jednym miejscu? Usiądź wygodnie i prześledź razem z nami drogę organizacji ślubu i wesela według Make it Easy.

 

Pomysły na motyw przewodni Waszego Dnia

Chcecie, aby Wasze wesele było niezapomniane? Urządźcie zabawę z motywem przewodnim z ukochanego filmu lub musicalu. Być może Wasza historia rozpoczęła się w pamiętnym miejscu, które chcecie odtworzyć na weselu? Może chcecie umieścić grafikę z symbolem Waszej miłości w sali weselnej?

Ceremonia zaślubin

Dopilnujcie formalności w urzędzie stanu cywilnego i kancelarii kościelnej. W końcu bez tego ani rusz!

Budżet weselny

W plannerze ślubnym znajdziecie miejsce na dokładne rozplanowanie Waszego budżetu wraz z ewentualnymi zmianami. Wiemy, że finanse weselne są skomplikowane i składa się na nie wiele rachunków. Lepiej trzymać wszystko w jednym miejscu.

Lista gości i usadzenie gości przy stołach

Nawet przy długiej liście gości będziecie mieć pod kontrolą wszystkie potwierdzenia przybycia, wręczone zaproszenia, noclegi i niezbędne informacje na temat diety i kontaktu.

Sala weselna

Większa część Waszego Dnia będzie odbywać się w sali weselnej. To bardzo ważne, aby sala posiada wszelkie udogodnienia dla Was i Waszych gości. Podpowiadamy również jak przygotować się do rozmowy z menedżerem sali i jakie zadać mu pytania, aby nie umknął Wam żaden szczegół.

Wystrój miejsca zabawy weselnej powinien pasować do ogólnego motywu Waszego dnia.

W plannerze znajdziecie też miejsce na szczegóły umowy z usługami florystycznymi. Niech miejsce zaślubin i sala weselna kwitnie świeżymi kwiatami, skomponowanymi specjalnie dla Was.

Oczywiście bardzo ważną kwestią przy wyborze sali weselnej jest proponowane przez nią menu. W planerze znajdziecie miejsce również na to. Zadbajcie o to, aby menu było zgodne z Waszymi gustami i dostosowane do potrzeb Waszych gości (np. wybór dań wegetariańskich,  bez laktozy).

Oprawa muzyczna

Odpowiednio dobrana oprawa ceremonii ślubnej uczyni tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową i dostarczy wielu wzruszeń. Wśród najpopularniejszych wyborów nadal plasują się kwartety smyczkowe, duety wokalne ze skrzypcami, gitara czy harfa. W sali weselnej zdecydujcie się na zespół, który przez wiele godzin będzie akompaniował wyśmienitej zabawie. Wybór jest bardzo szeroki i na pewno znajdziecie zespół, który wykonuje muzykę odpowiadającą Waszym gustom. Kontakty do wykonawców, wysokości ich gaż i terminy prób znajdą się w jednym miejscu i łatwo będzie po nie sięgnąć.

 

Zadbajcie również o wybór fotografa i filmowca, którzy w bliskim Wam stylu uchwycą piękne chwile. Album na zdjęcia wklejane Make it Easy to idealne miejsce, aby przechowywać te cenne pamiątki. Mamy nadzieję, że ten artykuł przybliżył Wam podstawy planowania ślubu i wesela. Więcej szczegółów znajdziecie w swoim własnym plannerze.

Artykuł sponsorowany

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top