Sesja z pięknym krajobrazem w tle
Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, by aparat fotograficznego spoczął tego dnia w dłoniach osoby kompetentnej. Przed parafowaniem umowy z fotografem powinniśmy obejrzeć jego wcześniejsze zdjęcia i utwierdzić się w przekonaniu, że jego styl nam odpowiada. Robota specjalisty musi być wykonana solidne, bowiem zdjęcia te pozwolą nam po latach na nowo rozkoszować się dniem zawarcia małżeństwa.
Atrakcyjność zdjęć w plenerze
Dużym wzięciem wśród Par Młodych cieszą się ostatnio są sesje plenerowe, które każdemu albumowi ślubnemu dodają pikanterii. Zdjęcia takie najlepiej wykonać przed lub po dniu ślubu. Państwo młodzi nie musza wtedy martwić się o wybrudzone czy pogniecione stroje, a również i goście weselni mają przez całą biesiadę do dyspozycji swoich gospodarzy. Organizacja sesji w dniu ślubu i wesela nie jest trafionym pomysłem. Dzień ten przepełniony jest nerwowością i emocjami, i nie warto dodatkowo ulegać presji czasu. Swoboda i brak przymusu jak najszybszego powrotu na salę weselną sprawi, że oddamy się szaleństwu i spontaniczności tej niezwykłej sesji. Będziemy też mogli udać się w kilka nas interesujących miejsc, co w sposób znaczny urozmaici finalny efekt.
Wiele możliwości na urozmaicenie sesji
Interesujących przestrzeni dla wykonania ślubnych zdjęć w plenerze nie brakuje w Golczewie. To niewielkie miasto w woj. zachodniopomorskim położone jest na Równinie Gryfińskiej nad jeziorami Okonim i Szczuczym. To idealna sceneria dla zaaranżowania "scenki" plenerowej. Para Młoda może zasiąść w łódce, a Pan Młody zamaszyście wiosłując wyprowadzi łódź w głąb jeziora. Ten symboliczny obraz może znaleźć się w naszych albumach ślubnych, przy odrobinie chęci i sprzyjającej aurze. Poza jeziorami, miłośnicy przyrody powinni skierować swoje kroki do rezerwatu przyrody Golczewskie Uroczysko albo do lasów Golczewskiego i Samlińskiego. W takiej scenerii można zaaranżować np. grzybobranie w wykonaniu Pary Młodej.
Piękne tajemne miejsca
Ulice miasta skrywają mnóstwo intrygujących zakątków, które także można uczynić tłem kolejnych ujęć plenerowych. Z zabytkowych budowli najokazalej prezentuje się XVI-wieczny kościół pw. Św. Andrzeja Boboli. Nad miastem góruje 33. metrowa baszta – pozostałość po zamku biskupów kamieńskich z przełomu wieków XIII/XIV. Na jej szczycie znajduje się taras widokowy, z którego roztacza się piękny krajobraz okolicznych terenów.
Autor: Paweł Handzlik