Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sesja ślubna w praktyce

Sesja ślubna w praktyce
Do zdjęć ślubnych powracamy bardzo często, gdyż symbolizują one najważniejszy czas w Naszym życiu, jakim jest ślub i wesele. Taka okazja zdarza, się tylko raz w życiu, dlatego tak ważne jest, aby Wasze zdjęcia wykonał prawdziwy profesjonalista.

Warto przyjrzeć się pracom fotografa, ich jakości, a także zastanowić się czy odpowiada Wam jego styl. Dobrze zrobione prawdziwe i niepowtarzalne zdjęcia, na pewno będą wyjątkową pamiątką w Waszym albumie ślubnym.


Wybór miejsca i czasu

Warto także zastanowić się kiedy chcielibyście zorganizować Waszą sesję. Zdjęcia ślubne najlepiej robić przed ślubem, gdy stroje nie są jeszcze pogniecione czy przybrudzone, a makijaż i fryzura jest jeszcze świeża. Wiąże się to jednak z ograniczonymi możliwościami i większością zdjęć w pozie stojącej. Jeśli zdecydujecie się zorganizować sesję w dniu ślubu, to trzeba pamiętać iż jest ona dość czasochłonna i często może odbywać się kosztem gości i dobrej zabawy. Sesja zdjęciowa, zorganizowana po uroczystości weselnej, stwarza Wam największe możliwości. W tym przypadku nie musicie przejmować się czasem i możecie swobodnie udać się nie tylko na plener w swoim mieście, ale także do pobliskich miejscowości.


Wyobraźnia i pomysłowość

Ponadto, możecie dać się ponieść wyobraźni i pozwolić sobie na nawet najbardziej wymyślne pomysły. Zdjęcia w stogu siana, w trawie, czy też w wodzie nie powinny stanowić dla Was żadnej przeszkody, a jedynie dostarczyć niepowtarzalnej pamiątki, w postaci niezwykle ekspresyjnych zdjęć. Takie plenery wyzwalają w ludziach najbardziej naturalne i pozytywne emocje oraz dostarczają niezwykłych przeżyć i dobrej zabawy.


Barlinek - plenery ślubne

Pary, które pragną zrealizować swoją sesję zdjęciowa w Barlinku, mogą skorzystać w tym mieście z wielu ciekawych miejsc. Jednym z niech, są ocalałe fragmenty XIV-wiecznych murów obronnych. Zdjęcia w takiej scenerii stały się szczególnie modne ostatnimi czasami, a przy odrobinie wyobraźni, mogą przynieść naprawdę zaskakujące efekty. Kolejnym ciekawym miejscem jest Dom Chiński z wykuszem, przypominającym miniaturę dawnej Wielkiej Furty Wodnej, do budowy którego użyto fragmenty dawnych fortyfikacji. Jeśli preferujecie zdjęcia na tle wody to możecie udać się nad piękne i urocze Jezioro Barlineckie, gdzie znajduje się plaża miejska, wybudowana 1927 roku w unikalnym na Pomorzu stylu alpejskim. Wyjątkową scenerię Waszych zdjęć stworzyć może w tym miejscu także piękne molo z roztaczającymi się widokami. Nad jeziorem znajduje się także zabytkowy budynek kąpieliska "Pod sosnami" w stylu alpejskim z 1927 roku.


Rynek i miejska zabudowa

Miejscem szczególnie upodobanym przez pary młode jest również Rynek, na którym zachowało się kilka ciekawych kamienic oraz niezwykła fontanna z 1912 roku, zwaną popularnie „Gęsiarką”. W Barlinku, za tło fotografii posłużyć mogą także domy mieszczańskie z XIX wieku oraz Pałacyk Cebulowy nad Jeziorem Barlineckim, będący przedwojenną willą. Barlinek to szczególne miasto, w którym nie brakuje ciekawych miejsc, mogących stworzyć piękne tło zdjęć. Warto już wcześniej zastanowić się gdzie chcielibyście się udać, jakie zdjęcia wykonać oraz w jakiej scenerii.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top