Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna w plenerze
Zdjęcia ślubne są pamiątką, na całe życie, do której bardzo często powracamy. Aby były one piękne i niepowtarzalne, warto zadbać o to, by wykonał je naprawdę profesjonalny fotograf, znający się na sztuce robienia zdjęć, mający talent, a przede wszystkim lubiący to, co robi.

Doświadczony i kreatywny fotograf zasypie Was najróżniejszymi propozycjami. Istotne jest, aby wybierać z nich te, w których poczujecie się dobrze. Warto, by zdjęcia pokazały Was takich, jakimi jesteście - zatem w miejscach, sytuacjach, które nawiązują w jakiś sposób do prawdziwego życia - Waszych pasji, wspomnień czy marzeń.


Przepiękne miejsca na sesje ślubne

Panorama Ełku z mostu na Jeziorze Ełckim jest cudownym krajobrazem do zdjęć zarówno jak i cała promenada. Dla Par Młodych lubujących się w zabytkowych budynkach, starodawnej architekturze polecamy Ruiny zamku krzyżackiego na wyspie Jeziora Ełckiego z XIV wieku. Kolejnym niepowtarzalnym miejscem może być Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa z XIX wieku, kamienice z przełomu XIX i XX wieku, Wieża Ciśnień pochodząca z 1895 roku, czy Katedra pw. św. Wojciecha. Ełcka Kolej Wąskotorowa jest jedną z nielicznych kolei tego typu na terenie Polski i zasługuje na uwagę. Zdjęcia przy lokomotywie spalinowej Lyd1 z 1967 r. na stacji kolejowej, lub przy zabytkowej lokomotywie reklamującej Muzeum Kolei Wąskotorowych przed wejściem.


Dla odważnych i romatycznych

Miłośników przyrody zachęci po przeprowadzonej renowacji Park Solidarności. Zachowano wiele cennych pomników przyrody w postaci dębów i lip. Nie zabrakło też wielu nowych roślin. Za duży plus można uznać nowe, stylizowane ławki, "starodawne" latarnie, stylizowane alejki, oraz podświetlaną fontannę. Dla odważnych Par Młodych fontanna może posłużyć, jako świetne miejsce do zabawy i igraszki w wodzie. Ciekawym urozmaiceniem sesji ślubnej może okazać się również rejs po jeziorze i romantyczna sesja na drugim brzegu na łące, w snopkach siana, czy na Ełckich polach.


Najważniejsza jakość i pomysł

Obecnie coraz więcej osób ceni sobie pomysł i jakość zdjęć, stawiając cenę na drugi plan. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, które będą oglądać przyszłe pokolenia. Dlatego tak ważne jest podjęcie odpowiedniej decyzji. Życzymy niezapomnianych wrażeń i moc szczęścia i miłości.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top