Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sesja ślubna w Częstochowie

Sesja ślubna w Częstochowie
Aby stworzyć dobrą sesję ślubną najlepiej wcześniej przemyśleć jak ma ona wyglądać i gdzie powinna się odbyć. Wizje fotografa i Pary Młodej mogą się od siebie różnić. A bez satysfakcji Nowożeńców fotografowi trudno będzie stworzyć naprawdę dobre zdjęcia. Każdy kto choć raz był w Częstochowie z pewnością nie będzie miał problemu z wyborem miejsca na sesję ślubną.

Częstochowa to nie tylko Jasna Góra, to duże, nowoczesne miasto, które ma wiele do zaoferowania mieszkańcom jak i przybyłym tu turystom. Ze względu na lokalizację na obrzeżu Jury Krakowsko - Częstochowskiej miłośnicy naturalnych krajobrazów na pewno znajdą coś dla siebie.
 

Gdzie na sesję?

Ruiny zamku w Olsztynie stanowić będą z pewnością idealne tło dla sesji ślubnej. Podobnymi obiektami znajdującymi się na Szlaku Orlich Gniazd w pobliżu Częstochowy są Ruiny Zamku Królewskiego w Bobolicach oraz ruiny Zamku w Mirowie. W zlokalizowanym pod Olsztynem rezerwacie przyrody Sokole Góry odnaleźć można wiele grup skalnych, które mogą posłużyć jako ciekawe tło. W Pobliskim Złotym Potoku na uwagę zasługuje Zespół Pałacowy Raczyńskich oraz drewniane chałupy z przełomu XIX i XX wieku.
 

Inne ciekawe miejsca w samym mieście

W Częstochowie ciekawych miejsc również nie brakuje. Trudno by było nie wspomnieć o budowlach klasztoru i kościoła na Jasnej Górze. Piękne bramy, bazylika, dziedziniec, kaplica idealnie dopełnią Wasze ślubne fotografie. Nowożeńcy mogą się także udać na Aleję Najświętszej Maryi Panny. Promenada Czesława Niemena, Park 3 -go maja, Park Staszica to kolejne pomysły na miejsce realizacji ślubnej sesji. Tak naprawdę dobrą sesję fotograficzną można zrealizować praktycznie wszędzie. Może być to most, opuszczona fabryka, stary dworzec kolejowy, basen czy nawet plac zabaw. Wystarczy użyć wyobraźni, rozejrzeć się dookoła, ba znaleźć miejsce najbardziej odpowiednie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top