Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sesja ślubna to także piękne chwile!

Sesja ślubna to także piękne chwile!
Zdjęcia z jakże ważnych chwil Waszego życia muszą uwieczniać piękne emocje i odczucia. Ponadto niezwykle ważna jest odpowiednia współpraca z fotografem, który powinien odpowiadać Waszym indywidualnym preferencjom.

Fotograf powinien dostosować ofertę do młodej pary, a nie odwrotnie. Musi mieć sporo czasu na poświęcenie czasu i uwagi, na poznanie Waszych wyobrażeń i oczekiwań co do fotografowania sesji ślubnej. Oczywiście nie trzeba jedynie polegać na swoich pomysłach. O zdanie i ewentualne propozycje plenerowe można zapytać tego, który będzie później próbował uchwycić najważniejsze uczucia, jakie Wam towarzyszą i przelać je na fotografie ślubne.


Miejskie plenery ślubne

Zachęcamy młodych do sesji zdjęciowej na ulicy Staromiejskiej, na której znajduje się ciąg zabytkowych, secesyjnych kamieniczek mieszczańskich z przełomu XIX i XX wieku. Dwie najstarsze mieszczą się natomiast przy Placu Pokoju. Innymi atrakcjami turystycznymi, przy których warto zrobić ciekawe zdjęcia ślubne są Ratusz, zamek krzyżacki, baszta Bluszczowa, Dom Młynarza czy Pałac Wejherów. Ponadto Lębork jest jednym z niewielu miast na Pomorzu, które posiada dobrze zachowane średniowieczne mury obronne. Mury zbudowane są z cegły o wątku polskim i wedyjskim. Zdjęcia wykonane właśnie tam nadadzą historyczny wymiar, a także będą zapamiętane na całe życie.


Obszary leśne bogate w ciszę

Na pewno nie można zapominać o takim miejscu jak Puszcza Kaszubska. Jest to kompleks leśny, położony na południe od Lęborka i graniczący na północnym wschodzie z Lasami Lęborskimi. Przez obszar leśny puszczy przepływa rzeka Okalica W tym pięknym miejscu można nie tylko pozować do ślubnych zdjęć, ale także móc się na jakiś czas wyciszyć. Polecamy to miejsce także z tego powodu, iż z daleka od ludzi i hałasu młodzi będą mogli w skupieniu skoncentrować się jedynie na pozowaniu, dzięki czemu zdjęcia będą jeszcze bardziej naturalne.


Walory Lęborka warto wykorzystać

Lębork to piękne miasto, gdzie nie brakuje ciekawych miejsc i fascynujących widoków. Teraz wybór należy do Was. Warto się kierować własnymi upodobaniami. Najważniejsze, aby w miejscu lub miejscach, gdzie wykonywane będą ślubne zdjęcia, młodzi czuli się swobodnie. Wtedy na pewno sesja będzie przebiegała w miłej i przyjemnej atmosferze.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top