Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Sesja ślubna może odbyć się w każdym miejscu

Sesja ślubna może odbyć się w każdym miejscu
Dobry fotograf ślubny to taki, który potrafi dostrzec nawet najmniejsze szczegóły, a także szuka ważnych drobiazgów. Najważniejsze, by właśnie uczucia i emocje były w pełni zapisane. Fotografia ślubna to umożliwia.

Aby po wielu latach oglądając zdjęcia ślubne, przypominały się Wam chwile radości i szczęścia. Fotograf musi utrwalić tę piękną, ale zarazem niestety ulotną chwilę. Na pewno niepowtarzalne zdjęcia wyjdą podczas pleneru ślubnego. Pozowanie wśród pięknej przyrody, na tle wspaniałych zabytków i dzieł sztuki, czy w zacisznym, niezwykle urokliwym miejscu będzie na trwałe przez Was zapamiętane. Do takich zdjęć będziecie wracać z wielką radością i poczuciem nieprzemijającego szczęścia.


Walory Miastka - sesja ślubna

Miastko to jedna z najbardziej nietypowych miejscowości Pomorza. Nigdy nie miało murów miejskich ani warownych bram. Turystów intryguje głównie bryła zabytkowego kościoła stojącego na skrzyżowaniu dróg, w samym centrum miasta. Kościół miastecki jest zlepkiem wielu przebudów kolejnych pokoleń mieszkańców. Zdjęcia ślubne w plenerze to wyzwanie głównie dla osób odważnych i śmiałych. Takie zdanie możemy usłyszeć bardzo często. Ale niekoniecznie musi być ono prawdą. Owszem, można pozować na plaży, deptaku, nad jeziorem – a więc w miejscach, gdzie jest mnóstwo ludzi. Wtedy trzeba nastawić się na to, że ze wszystkich stron będziecie obserwowani. Ale też można wybrać się do lasu, na odludny zakątek danej miejscowości i w ciszy przygotować się do tych pięknych zdjęć. Wybór należy do Was.


Warto udać się do starej części miasta

Na pewno warto wybrać się do śródmieścia, które jest najstarszą częścią Miastka. W centrum zdjęcia można wykonać przy wspomnianym już zabytkowym kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych, który położony jest przy dawnym Rynku. Tuż obok atrakcją jest na pewno samolot MIG, który miastu podarował Mirosław Hermaszewski. W obrębie Śródmieścia znajduje się Osiedle Marii Konopnickiej, gdzie główną zabudowę stanowią bloki mieszkalne z lat 80. Tam również można pokusić się o pozowanie do kilku ślubnych zdjęć. Jeśli młoda para pragnie w swoje zdjęcia wpleść walory historyczne, może wykonać zdjęcia chociażby przy kamienicach na ulicy Armii Krajowej lub ulicy Dworcowej, które pochodzą z początków XX wieku.


Każde miejsce może być dobre

Zdjęcia ślubne nie muszą być jedynie wykonywane w pięknych miejscach. Może to być zwykła ulica, dworzec, wspomniane stare kamienice. Ważne, by na tych zdjęciach widoczne były uczucia młodej pary. Tylko wtedy po wielu latach z radością będziecie wracać do ślubnych fotografii.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top