Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sesja plenerowa w Mrągowie

Sesja plenerowa w Mrągowie
Przy planowaniu ślubu i wesela nie możemy zapomnieć o fotografie ślubnym, gdyż jest to jedna z najważniejszych osób na weselu, która ma nie lada wyzwanie, w postaci zatrzymania wszystkich najważniejszych momentów, podczas ich naturalnego biegu.

Prawdziwy profesjonalista potrafi uchwycić na zdjęciach prawdziwe emocje towarzyszące przede wszystkim parze młodej, podczas niezwykłej sesji ślubnej, która zdarza się tylko raz w życiu.


Pamiątka ślubna - album ze zdjęciami

Fotografia ślubna to nie tylko niezwykłe wspomnienia, ale także najpiękniejsza pamiątka z tak szczególnego czasu, jakim jest ślub i wesele. To wyjątkowy sposób uwiecznienia najpiękniejszych chwil, na niezwykłych zdjęciach ślubnych. Obecnie wiele par odchodzi od zdjęć studyjnych, wykonywanych na sztucznym tle i decyduje się na oryginalne i naturalne zdjęcia plenerowe. Zdjęcia wykonywane na tle przyrody, czy też dzikiej natury pełne są dynamizmu, emocji i radości. Modne są także zdjęcia industrialne, których scenerię stanowią stare kamienice, ruiny budynków, lub też centrum miasta. Wystarczy ciekawy pomysł, fantazja i odrobina szaleństwa, aby w nawet najbardziej nietypowym miejscu, uzyskać zaskakujące efekty w postaci niepowtarzalnych fotografii.


Mrągowo - ślubne plenery

Jeśli zamierzacie zorganizować swoją sesję zdjęciowa w Mrągowie, to otwiera się przed Wami wiele możliwości, co do wyboru miejsca na tą okazję. Miasto to posiada bowiem bardzo atrakcyjną lokalizację wśród lasów i jezior Pojezierza Mrągowskiego, a także liczne atrakcje turystyczne. Jedną z nich jest Amfiteatr nad jeziorem Czos, który powstał w latach 80tych XX wieku. Będąc już nad jeziorem, możecie też udać się z fotografem na promenadę i molo, gdzie w romantycznej scenerii, powstać mogą równie piękne fotografie.


Nietypowe miejsca za miastem

Dla bardziej wymagających par, poszukujących na swoją sesję zdjęciowa miejsca nietypowego, polecamy znajdujące się na peryferiach miasta, westernowe Miasteczko Mrongoville. Dzięki pokazom artystycznym, kaskaderskim, kowbojom, wiosce indiańskiej, czy też Ranchu Farmera z parkiem zwierząt, miejsce to może stworzyć na Waszych zdjęciach, nie tylko bardzo nietypową scenerię dzikiego zachodu, ale także dostarczyć wielu niezapomnianych przeżyć. Wyjątkowa atmosfera panującą w mieście, z pewnością zapewni Wam wiele pozytywnych wrażeń.


Tereny zielone dla odmiany

Jeśli preferujecie zdjęcia na tle zieleni, to wykonać możecie je w okolicach skweru Jana Pawła II, umiejscowionego w centrum Mrągowa. Niewielkim zieleńcem w centrum miasta jest także plac PCK, w którym znajduje się fontanna. Wasze ślubne zdjęcia zrobić możecie również na mrągowskim rynku, na którym centralnym punktem jest Ratusz z 1825 roku, będący wizytówką miasta. Ponadto, w pobliżu Mrągowa wyróżniamy wiele rezerwatów przyrody i terenów chronionych, a w odległości około 10 km od miasta znajduje się jest Mazurski Park Krajobrazowy, mogący również posłużyć jako miejsce sesji zdjęciowej.


Piękne zabytkowe obiekty

Zabytkowe kamienice w centrum Mrągowa, składające się głównie z kamieniczek, położonych przy brukowanych ulicach, nie tylko doskonale odzwierciedlają klimat dawnego mazurskiego miasteczka, ale także nadają mu niezwykłego uroku oraz stwarzają wyjątkową scenerię na niepowtarzalną sesję ślubną.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top