Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Sesja plenerowa w Łomży

Sesja plenerowa w Łomży
Łomża to miasto, gdzie możecie zorganizować wyjątkową sesję zdjęciową w plenerze. Warto pomyśleć nad ciekawymi miejscami, które mogłyby stworzyć magiczne tło Waszych fotografii. Takie zdjęcia będą miały sentymentalną wartość.

Najlepsza sesja zdjęciowa wychodzi w momencie, kiedy para młoda jest wyluzowana i czuje się naturalnie. Liczy się także dobry pomysł oraz fantazja, a także miejsce, w którym sesja się odbywa. Łomża to wyjątkowe miasto, sięgające historią końca IX wieku. Na jego terenie znajduje się wiele zabytków z różnych epok, które z pewnością nadadzą uroku Waszym zdjęciom. Jednym z nich jest klasycystyczny ratusz, pochodzący z lat 1822-1823 oraz klasycystyczne domy z XIX wieku. Dla bardziej odważnych interesującą scenerię stworzą pozostałości fortyfikacji ziemnych z XIX wieku.
 

Walory przyrodnicze można wykorzystać

Łomża jest także miastem, które mieści się na terenie Zielonych Płuc Polski, a w jego sąsiedztwie znajduje się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, rezerwat przyrody "Rycerski Kierz" oraz Czerwony Bór. W pobliżu zlokalizowane są także Biebrzański Park Narodowy oraz Puszcza Kurpiowska. Dla par preferujących zdjęcia na tle wody, proponujemy scenerię przepływających przez miasto rzek, Narwi oraz Łomżyczki.
 

Stare Miasto zawsze klimatyczne

Układ urbanistyczny Starego Miasta, który przedstawia średniowieczne założenia, historyczne place targowe, w tym Stary i Nowy Rynek, Plac Niepodległości oraz dawny Rynek Wołowy , jak również pseudobarokowe kamieniczki z arkadami, odbudowane po II wojnie światowej z pewnością czynią to miasto wyjątkowym, a zorganizowanej w nim sesji zdjęciowej nadają magicznej atmosfery. Mimo, iż sesja plenerowa stała się coraz częstszym zjawiskiem, to nadal zdarza się, że niektóre pary młode wybierają zdjęcia u fotografa z dobieranym sztucznie tłem.
 

Inne pomysły

Część osób wybiera także wnętrza domu, mieszkania, zamku, restauracji, kościoła lub też sali weselnej. Warto jednak pomyśleć nad sesją plenerową na tle zabytków, charakterystycznych budynków lub też przyrody, w postaci parków, lasów, bądź jezior, które zazwyczaj nadają najpiękniejszych barw i otoczenia sesji zdjęciowej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top