Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Sandomierski pejzaż fotograficzny

Sandomierski pejzaż fotograficzny
Sesja fotografii ślubnej może tworzyć wymowną opowieść o tym szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu. Sam ślub i wesele, to oczywiście najważniejsze momenty, zdjęcia zrobione w tym czasie pozwolą nam zachować najważniejsze wspomnienia i będą piękną pamiątką dla naszych gości.

Jednak dla własnej przyjemności powinniśmy zaaranżować interesujące sceny podczas sesji zdjęciowej. Światło słoneczne i świeże powietrze sprawią, że można będzie zainscenizować wyjątkowo romantyczną scenografię. A o to przecież chodzi tego dnia.


Szlakiem Ojca Mateusza

Sandomierz znany jest z tego, że jest Mekką dla par chcących zrobić sobie piękne zdjęcia ślubne. Na sesje zdjęciowe przyjeżdżają tam nowożeńcy z całej Polski. Oczywiście zazwyczaj takie sesje nie są organizowane w dniu ślubu, a raczej w ciągu kilku dni po nim. Miejsca, które najbardziej przyciągają Młode Pary do Sandomierza, to przepiękny Rynek i okolice Zamku. Bardzo popularne są też wszelkie lokalizacje związane z serialem "Ojciec Mateusz". Można też pozwolić sobie na ciekawą sesję plenerową poza miastem. Piękna zieleń i malownicze urwiska Wąwozu św. Królowej Jadwigi mogą stanowić niesamowite tło dla fotografii ślubnej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top