Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Samopoczucie pary młodej

Samopoczucie pary młodej
Szereg całkiem poważnych badań psychologicznych wskazuje ślub jako jedno z najbardziej stresujących wydarzeń. Stresu nie należy jednak utożsamiać z przerażeniem, nie należy też uznawać, że duże natężenie emocji to czynnik wskazujący na potrzebę uniknięcia tej niezwykłej kondensacji wrażeń skupionych w jednym dniu.

Dzień ślubu pozostaje jednym z najważniejszych, najlepiej zapamiętywanych i najchętniej przywoływanych wspomnień i dokładanie starań do uzyskania zbliżonego do marzeń przebiegu ślubu i wesela nikogo nie powinno dziwić – bywa i tak, że w sporej części tworzy się wtedy mniej czy bardziej rozbudowana kolekcja wpadek, przeinaczeń, pomyłek.


Emocje są nieobliczalne

Ale i one współdecydują o kolorycie wspomnień, kto wie czy nie wpływają na to najmocniej, rozjaśniając wszystko, bo już na początku wspólnej życiowej drogi uczą zdrowego dystansu do samego siebie, ograniczają szafowanie powagą nadmierną i sztywnością. Nie chodzi o wesele dwojga komediantów, ale dwojga świadomych ludzi, którzy otwierają się na siebie gotowi wzajem uczyć od drugiego szacunku i wyrozumiałości dla uchybień w sferach dalece niefundamentalnych.


Humor pary młodej na uroczystości

Nic tak nie psuje uroczystości weselnej jak zły humor państwa młodych. To nierealne? Oj, zdarza się bardzo często. Najczęściej z powodu stresu. Wiadomo, błędy są nawet udziałem najlepszych, ale musicie wiedzieć, że fotografie ślubne mają moc wychwytywania nastroju, a dobry fotograf musi wywiązywać się ze swoich obowiązków, pomimo waszych kaprysów. Uwierzcie, zróbcie wszystko, co w Waszej mocy, aby w tym dniu tryskać humorem i pozytywną energią. Przez to zdjęcia ślubne staną się jeszcze doskonalsze, a o to przecież chodzi. Sukces wesela i udanych fotografii? Humor i pasja miłości. Tyle i aż tyle.


Chwile ulotne na zdjęciach

Samo pojęcie zdjęcia jest bardzo szerokie. Państwo młodzi dostają zazwyczaj komplet bardzo dobrych jakościowo odbitek. Musicie wiedzieć, że można otrzymać oryginalniejsze formy fotografii np. slajd lub negatyw. Czasami warto ślubne zdjęcie przenieść na płótno lub wyhaftować. Niektóre pary zlecają nawet jego profesjonalne przemalowanie! Pamiętajcie, że istnieje wiele pomysłów jak udoskonalić sztukę fotografii, dlatego powinniście przyjrzeć się tego typu dodatkowym kreatywnym motywom. Koszty? Nie liczą się, jeżeli chodzi o doskonałość, a chwile w życiu są zbyt ulotne, żeby nie spróbować ich zatrzymać, chociaż przez sekundę.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top