Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Sale weselne w Bełchatowie i okolicach

Sale weselne w Bełchatowie i okolicach
Wybór lokalu weselnego jest jedną z kluczowych spraw, odgrywających bardzo ważną rolę podczas uroczystości związanych z weselem. Warto określić co jest dla Was najważniejsze, aby móc podjąć tą ważną decyzję.

W Bełchatowie i okolicach znajduje się wiele restauracji, sal weselnych, czy też hoteli oferujących organizację wesela. Jedną z nich jest "Restauracja u Molendy" w Bełchatowie, która poza salą restauracyjną, do dyspozycji gości oddaje także ogród wraz z małym zoo. Jest to także odpowiednie miejsce dla par, poszukujących miejsca oferującego bazę noclegową, gdyż obiekt posiada także pokoje gościnne, dla osób przybyłych na Waszą uroczystość z dalekich stron. Także Centrum Bankietowe Laura specjalizuje się w organizowaniu wszelkich imprez okolicznościowych, w tym wesel. Obiekt dysponuje przestronną, starannie wyposażoną, klimatyzowaną salą oraz zapewnia odpowiednią oprawę, w zależności od charakteru imprezy. Ponadto, zapewnia także wyjątkową atmosferę, niepowtarzalną dekorację oraz fachową obsługę.
 

Kolonia Łobucice

W miejscowości Kolonia Łobucice, położonej w odległości 10 km od Bełchatowa mieści się Dom Weselny „Przy Patykach”. Jest to miejsce odpowiednie dla par, które na swoje wesele poszukują miejsca, o malowniczym położeniu wśród lasów, z dala od zgiełku cywilizacji. Lokal dysponuje klimatyzowaną, gustownie urządzoną salą weselną o wytwornych wnętrzach, w której organizuje zarówno małe kameralne przyjęcia, jak również huczne wesela. Elegancka i gustownie urządzona sala bankietowo-konferencyjna Agrotur mieści się w miejscowości Pabianice. Stwarza ona możliwość zabawy dla 110 osób. Wyposażona jest w wysokiej klasy klimatyzację, a także profesjonalny mobilny system nagłośnienia oraz funkcjonalny barek. W miejscu tym znajdują się także profesjonalnie wyposażone zaplecze kuchenne, zamykana szatnia, duży parking oraz taras widokowy wiodący bezpośrednio na salę.
 

Piotrków Trybunalski

W Piotrkowie Trybunalskim znajduje się także Dom Weselny Na Skarpie, który zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Obiekt oferuje trzy sale z klimatyzacją, a także pokoje gościnne dla gości. Sala konsumpcyjna jest przestronna i gustownie udekorowana oraz pozwala ugościć 250 osób. Nowoczesne, klimatyzowane wnętrze, bogaty wybór dań, profesjonalna obsługa, a także konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do klienta z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się piękny ogród oraz strzeżony parking.
 

Wszystko zależy od ilości gości

Decydując się na wybór sali weselnej, w pierwszej kolejności powinniście określić liczbę gości oraz to, czy chcielibyście aby Wasze wesele miało kameralny nastrój, czy też powinno być wystawnym przyjęciem. Poza kosztami, ważna jest także lokalizacja obiektu, wyposażenie sali, czy też baza noclegowa.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top