Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sala weselna w Pruszkowie

Sala weselna w Pruszkowie
Ślub to jedno z najwspanialszych wydarzeń w życiu, a wybór sali na tę okazję, to jedna z najważniejszych spraw. Warto dobrze przemyśleć każdy szczegół, zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Najważniejsze, by zabrać się za to jak najprędzej.

Warto już dużo wcześniej zapoznać się z ofertą lokali, gdyż w najciekawszych miejscach terminy rezerwowane są nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. W pierwszej kolejności, należy określić zarówno charakter wesela, jak i liczbę gości, aby móc zawęzić poszukiwania. W zależności od tego czy planujecie kameralne przyjęcie, czy też huczną biesiadę, zakres Waszych poszukiwań będzie inny.
 

Wybór lokalu na wesele

W Pruszkowie znajduje się wiele restauracji, sal balowych, czy też hoteli, specjalizujących się w organizacji uroczystości weselnych. Jednym z nich jest Zajazd pod Jaworem. Domowa atmosfera, fachowa obsługa oraz wykwintne menu, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania oraz pozostawią miłe wrażenia estetyczne i smakowe. Lokal stwarza możliwość organizacji wesela dla 180 osób.
 

Można także wybrać Dom Bankietowy

Wasze wesele możecie zorganizować także w Domu Bankietowym Pruszków. Lokal zlokalizowany jest w zabytkowym budynku fabrycznym z końca dziewiętnastego wieku. Do dyspozycji oddaje Salę Główną z antresolą, Salę Kominkową oraz Salę Bordową, które dzięki różnorodnej wielkości stwarzają możliwość organizacji każdego rodzaju imprezy. Jest to miejsce idealne dla par, poszukujących na swoje wesele, kameralnego miejsca, wyróżniającego się domową atmosferą. Dom Bankietowy posiada także parking oraz teren z ogrodem.
 

Inne ciekawe miejsca w Pruszkowie

W Pruszkowie znajduje się również Hotel Ideal, który usytuowany jest w zabytkowym Parku Potulickich. Obiekt dysponuje salą restauracyjną oraz przestronną salą bankietową, w których organizowane są prestiżowe i eleganckie przyjęcia weselne dla 100 osób. Odpowiednio dobrane menu, aranżacja sali i stołów, a także dekoracje kwiatowe, dostarczą zarówno Wam, jak i gościom weselnym niezwykłych wrażeń. Hotel dysponuje także szeroką bazą noclegową, a na pokoje dla gości weselnych oferuje zniżki. W pięknym otoczeniu Stawów Pęcickich położony jest również Hotel Victor, który posiada doskonałe warunki na organizację niezwykłego przyjęcia weselnego. Przestronne wnętrza znajdujących się tutaj sal bankietowych, niepowtarzalny klimat oraz profesjonalna obsługa zapewniają niezwykłą atmosferę na przyjęciu, na którym bawić się może do 120 osób.
 

Co jest istotne w umowie?

Decydując się na konkretny lokal, należy pamiętać, iż kluczową sprawą jest dobrze sporządzona umowa wynajmu sali. Powinna ona zawierać nie tylko przedmiot umowy, czas, miejsce, prawa i obowiązki obu stron, ale także wszystkie dodatkowe ustalenia. Pozwoli to zaoszczędzić wszelkich, niemiłych niespodzianek, które nie powinny zakłócać Waszego szczęścia w tym szczególnym dniu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top