Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Rola makijażu ślubnego

Rola makijażu ślubnego
Każda kobieta od dzieciństwa marzy o dniu swojego ślubu, w którym przemieni się w piękną królewnę w białej sukni. Bardzo ważnym elementem tej metamorfozy jest także makijaż ślubny. Biała suknia, gustowne buciki, welon we włosach, czy też wykwintna biżuteria to zaledwie część wielkiej przemiany.

Niezwykle istotne znaczenie ma także makijaż ślubny, wykonany przez specjalistę. Jego zadaniem jest nie tylko stworzenie oszołamiającego efektu, ale także zamaskowanie oznak zmęczenia Panny Młodej, zwłaszcza po całonocnej zabawie weselnej. Pozostałymi zadaniami, jakie powinien spełniać makijaż ślubny jest wyeksponowanie urody Panny Młodej poprzez podkreślenie rysów jej twarzy oraz ukrycie wszystkich niedoskonałości. Wiele kobiet pragnie jednak zaoszczędzić i decyduje się na samodzielne wykonanie makijażu ślubnego we własnym zakresie. Nie otrzymują one jednak takiego efektu, jak powinny, gdyż nie posiadają takiej wiedzy i doświadczenia jak profesjonalny wizażysta. Domowe makijaże zapewniają tylko częściowy efekt, który nie jest wystarczająco trwały.
 

Własnoręczny makijaż czy profesjonalna usługa?

W tak szczególnym dniu jak ślub, każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie, aby czuć się jak najlepiej. Bez względu na to, czy makijaż zostanie wykonany przez specjalistę, czy też własnoręcznie, nie można pozwolić sobie tutaj na żadne eksperymenty. Profesjonalny makijaż powinien, nie tylko współgrać z typem urody Panny Młodej, ale także być odpowiednio dobrany do jej karnacji, rozświetlać twarz, dodawać kobiecości oraz uroku. Ponadto, warto pomyśleć, aby był on wodoodporny, nawet jeśli popłynie łezka wzruszenia, nie ma tutaj mowy o rozmazaniu.
 

Usługi w Bytomiu

W Bytomiu i okolicach znajduje się wiele miejsc, w których profesjonalni wizażyści z pewnością spełnią oczekiwania każdej Panny Młodej. Należą do nich między innymi Salon Kosmetyczny Ewa przy ul. Marszałka Rydza Śmigłego 22, Olimpia Gabinet Kosmetyczny przy ul. Sądowej 8, Livret Salon Urody przy ul. Moniuszki 7, czy też Izabella Studio Urody przy ul. Katowickiej 9.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top