Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Radzyń Podlaski, a może zdjęcia w pałacu?

Radzyń Podlaski, a może zdjęcia w pałacu?
Radzyń Podlaski jest niewielką miejscowością, jednak dzięki fantazji młodej pary lub fachowca wykonującego zdjęcia, można zorganizować tu wspaniałą sesję. Najczęściej wybieranym miejscem jest oczywiście Pałac Potockich, który jest budowlą wyjątkową, romantyczną, wręcz idealną na zdjęcia ślubne.

Fotografie można wykonać z wykorzystaniem drewnianego mostu zawieszonego nad fosą czy też pomiędzy stawami. Niektórzy nie chcą, by ich sesja ślubna odbyła się w tym miejscu, ponieważ uważają, iż Pałac Potockich jest zbyt popularny.


Pomysły na oryginalne sesje plenerowe

Dlatego też ważne jest, by fantazja fotografa była na tyle duża, by wykonał on oryginalne zdjęcia ślubne w tak popularnym miejscu. Jeśli ktoś chce wykonać zdjęcia w podobnej scenerii, zaleca się także wybór Pałacu Szlubowskich. To także bardzo dobre miejsce na fotografie ślubne w Radzyniu Podlaskim. To zabytek bardzo klimatyczny i otoczony zielenią. Miejsce jest jednak mniej istotne od samego fotografa i młodej pary – jeśli nowożeńcy się kochają i potrafią świetnie się bawić, a osoba wykonująca zdjęcia posiada doskonałą technikę, wizję i jest osobą otwartą – idealny efekt jest murowany. Zaleca się, by przed sesją porozmawiać z fotografem o swoich oczekiwaniach, a także pomysłach samych nowożeńców.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top