Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Radosne wspomnienia ślubne

Radosne wspomnienia ślubne
Przeglądając po latach zdjęcia ślubne, na nowo będą budzić się w Was wielkie emocje związane z weselem. Z reguły największe wrażenie robią zdjęcia z pleneru. Fotografie wykonane na świeżym powietrzu są bardziej naturalne, spontaniczne, mają piękne tło.

Ta wspaniała fotograficzna pamiątka będzie cieszyć Was przez lata, gdyż przedstawia wszystkie emocjonujące i ważne chwile. Zatrudniony przez Was fotograf powinien sprawić, aby na zdjęciach widoczne były uczucia, niezwykłość chwili i niesamowite spojrzenia. Musi czytać w głębi Waszego serca.


Relacja z fotografem powinna być przyjemna

Współpraca z fachowcem przez te kilka czy kilkanaście godzin powinna być dla Was przyjemnością. Porozumienie na linii młoda para-fotograf jest gwarantem pięknych zdjęć ślubnych. Nie bójcie się pytać o wszystko fachowca – przecież to Wy wykładacie nie małe pieniądze i macie prawo, a nawet obowiązek być dobrze poinformowani w temacie. Pamiętajcie jednak, żeby każda decyzja była dobrze przemyślana i podjęta tylko i wyłącznie przez Was. Fotograf, rodzina, przyjaciele i znajomi mogą doradzać w wielu kwestiach, ale to jest Wasza uroczystość i sesja zdjęciowa, która musi być dobrze zapamiętana do końca życia. Na pewno jednym z gwarantów udanych zdjęć ślubnych jest ciekawe i ładne miejsce.


Myszkowskie plenery

W Myszkowie będą to na pewno liczne zabytki. Obecnie coraz częściej młode pary decydują się na zdjęcia na dworcu kolejowym. Tutaj również jest taki obiekt, pochodzący z XIX wieku. Zdjęcia możecie również wykonać na tle budynków dworskich pochodzących z przełomu XIX i XX w. Zobaczyć tam można ogród w stylu angielskim, murowane czworaki i bardzo ciekawą wieżyczkę. Obiekty są zbudowane z kamienia wapiennego. Zachęcamy również do odwiedzenia Pałacu Augusta Schmelzera. Jest to budynek piętrowy, przykrywa go dach typu masandrowego z lukarnami. Obiekt posiada bardzo bogate detale architektoniczne.


Inne ciekawe tła

Równie piękne zdjęcia wyjdą zapewne na tle takich obiektów jak Kościół pw. Św. Stanisława B.M., Kaplica Narodzenia NMP w Mijaczowie, Zabytkowe hale fabryczne dawnego Wartemu, Kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Mrzygłodzie czy też Miniaturowa kapliczka wzniesiona pod koniec XVIIw.


Miejsca na zmysłową sesję

Z kolei najciekawszymi z przyrodniczego punktu widzenia terenami są dolina Warty w pobliżu Nowej Wsi Żareckiej, gdzie zachował się prawie naturalny układ biocenoz, z licznymi rzadkimi i chronionymi gatunkami zwierząt i roślin, m. in. storczyków oraz rozległy kompleks leśny we wschodniej części miasta, w pobliżu przysiółków Pohulanka, Bory, Czworaki i Helenówka. Zachęcamy szczególnie miłośników przyrody do udania się w te dwa piękne miejsca. Na pewno podejmiecie słuszną decyzję co do miejsc Waszej sesji ślubnej, która będzie wspaniale zapamiętana przez długie lata.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top