Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Radosna fotografia ślubna

Radosna fotografia ślubna
Często pary zastanawiają się nad miejscem przeprowadzenia sesji ślubnej. Studio czy plener? To pytania spędza sen z powiek przyszłym małżonkom. Powszechnie wiadomo, że wnętrza są trudniejszym elementem fotografii niż plener.

Na plenerze fotografowanie jest bardziej dynamiczne i reporterskie, natomiast zdjęcia studyjne są bardziej statyczne i „oklepane”. Dlatego zdecydowanie bardziej polecamy zdjęcia pod gołym niebem, np. w lesie, nad jeziorem, na plaży czy po prostu na zwykłej ulicy. Drugim punktem prowadzącym do sukcesu, jakim są niewątpliwie piękne zdjęcia ślubne, jest samopoczucie młodej pary. W wybranym przez Was miejscu plenerowym musicie się czuć przede wszystkim komfortowo. Warto również pamiętać, iż dobrego uznanego fotografa należy zamawiać nawet rok przed terminem ślubu.


Szczegóły współpracy z fotografem

Fotograf z doświadczeniem ma bogate portfolio. Dlatego przed samym podpisaniem umowy możecie poprosić go o pokazanie zdjęć z ostatniej, wykonanej sesji ślubnej oraz zapytać o sprzęt, którego używa. Bardzo ważne jest również to, czy fotograf posiada uprawnienia na wykonywanie zdjęć w kościele. Wisła to piękna miejscowość w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Wisła to również miejscowość niezwykle ciekawa pod względem religijnym. Obecnie działają tu wierni trzynastu różnych kościołów i związków wyznaniowych, przede wszystkim protestanckich.


Wiele miejsc ciekawych na sesję

W samym mieście jest wiele miejsc, w których możecie pozować do ślubnych zdjęć. Serdecznie zachęcamy do wybrania się na wieżę widokową na najwyższym szczycie polskiej części Śląska Cieszyńskiego. Można z niej podziwiać krajobraz Beskidu Śląskiego. Przy dobrej widoczności można z niej zobaczyć Tatry. Zdjęcia wykonane na tle tych wspaniałych widoków będą wspaniałą pamiątką ślubną, którą sami możecie sobie sprawić. Kilka zdjęć warto wykonać na tle najpiękniejszego zespołu naturalnych progów wodnych na terenie Beskidów, który nosi nazwę Kaskady Orła. Równie piękne widoki zastaniecie nad Zaporą na Jeziorze Czerniańskim.


Nie tylko Adam Małysz

Wisła kojarzy się z Wielkim Mistrzem skoków narciarskich Adamem Małyszem. Dlatego nie zapomnijcie o pozowaniu do zdjęć na tle skoczni narciarskiej nazwanej jego imieniem, galerii sportowej z jego trofeami czy figury Adama Małysza z białej czekolady. Innymi miejscami wartymi odwiedzenia są Zamek Prezydenta RP, Muzeum Beskidzie, Zameczek Myśliwski czy piękny wiadukt kolejowy. Na pewno uroki tego wspaniałego miasta sprawią, że do zdjęć ślubnych po latach powracać będziecie z wielką radością i entuzjazmem.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top