Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Przyjęcie weselne we Wrocławiu

Przyjęcie weselne we Wrocławiu
Wybór lokalu ma kluczowe znaczenie dla powodzenia Waszej weselnej zabawy. Decyzji tej z pewnością nie wolno podejmować pochopnie, bez wcześniejszego obejrzenia najciekawszych miejsc i szczegółowego dopytania o warunki wynajmu.

Podczas wyboru lokalu na swój ślub należy kierować się kilkoma aspektami. Najważniejsze to wielkość wesela oraz koszty jego realizacji. Każdy lokal podaje maksymalną liczbę osób jaką może ugościć, należy jednak pamiętać, że przy pełnym zapełnieniu sali Waszym gościom może być ciasno.


Koszty są bardzo ważne

Duży wpływ na wybór miejsca organizacji wesela ma z pewnością koszt menu. Podczas rozmowy z managerem lub inną osobą odpowiedzialną za organizację wesela nie wstydźcie się o wszystko szczegółowo wypytać. Co zawiera cena, czy za wynajem sali płaci się dodatkowo, jaki jest koszt alkoholu, czy pobierane jest korkowe, czy cena zawiera tort, ciasta, owoce, dekorację sali i stołów - pytania niby proste jednak mogą okazać się kluczowe. Nikt nie chciałby zostać tuż przed weselem obarczony dodatkowymi, niezaplanowanymi kosztami.


Własne pomysły

Na realizację wesela swoich marzeń każda para młoda ma swoją własną koncepcję. Wybór miejsc na ślubne przyjęcie we Wrocławiu i jego okolicach jest bardzo duży. Jeśli zależy Wam, na niewielkiej odległości od kościoła możecie wybrać jeden z wielu lokali w centrum Wrocławia. Na zmęczonych wielkomiejskim gwarem czekają ośrodki rekreacyjne poza miastem. Przykładem takiego miejsca może być Karczma Miłocin czy Sielska Zagroda w Kiełczowie. Jeśli planujecie wynajęcie miejsc noclegowych dla znacznej ilości swoich gości dobrym rozwiązaniem będzie organizacja wesela w jednym z hoteli. We Wrocławiu organizacją takich przyjęć zajmują się Hotel Tumski, Wodnik, Lothus, Orbita, Olimpia i wiele innych.


Nie tylko w samym Wrocławiu

Wesele jak z bajki i to dosłownie możecie zorganizować w pałacu. Nie trzeba daleko szukać, w odległości 20 kilometrów od Wrocławia znajduje się Pałac Krobielowice. Jeżeli gustujecie w folklorystycznych klimatach, swoje ślubne przyjęcie zrealizujcie w jednej z karczm. Wesele w okolicach Wrocławia organizują między innymi Karczma pod Lutym Turem i Karczma u Michelle. Ceniący sobie oryginalność i spontaniczność, swoich gości zaprosić mogą na wesele w stylu country. Takie atrakcje zapewnienia miasteczko westernowe Jack`s city. Gdy odnajdziecie już to miejsce, które spełnia wszystkie Wasze oczekiwania, szczególną uwagę zwróćcie na podpisywaną z lokalem umowę. Warto dopilnować, by były w niej zawarte wszystkie istotne dla Was i omówione wcześniej kwestie. Jeśli jakieś jej punkty budzą wątpliwości, rozwiejcie je i omówicie dobrze z przedstawicielem lokalu, by Wasze wesele odbyło się bez niemiłych niespodzianek.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top