Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Proste suknie ślubne dalej w modzie

Proste suknie ślubne dalej w modzie
Proste suknie ślubne wcale nie są tańsze, a często wręcz przeciwnie. Dla każdej panny młodej liczy się coś innego w wyborze sukni i związane to jest z tym jak się będzie w niej prezentowała. Spójrzmy na klasyczne i proste suknie ślubne.

Prostota sukni ślubnych wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Nie każda panna młoda pragnie, by jej suknia ślubna była ekstrawagancka i odważna. Długie, białe klasyczne, bez żadnych ozdób, z lejącego się materiału suknie ślubne idealnie zdobią panią młodą. Wystarczy do nich dobrać długie rękawiczki, delikatny naszyjnik czy mały kapelusik, by nadać prostocie jeszcze więcej elegancji i szyku.


Wszystkim będą pasowały

Takie sukienki na wesele są idealne dla pani w każdym wieku, jak i o każdej figurze. Możemy się bawić w nieskończoność formą dekoltu, wcięciem w talii czy fasonem dołu sukni. Proste suknie weselne są nie tyko białe. Ciepłe ecru czy róż, albo chłodniejszy błękit, także cieszą się dużym powodzeniem. Takie sukienki charakteryzują się ponadczasowością, dlatego nie zawsze należy się łudzić, że salon sukni ślubnych zaoferuje je w niskich cenach. Często są one o wiele droższe od tych krzykliwych czy ekstrawaganckich modeli. Wszystko zależy też od materiału, ponieważ suknia ślubna może być gładka, albo w delikatne, tłoczone wzory. (więcej na temat wyboru sukni ślubnej)


Cena sukien ślubnych

Na pytanie, ile kosztuje sukienka ślubna, trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Można jedynie wykazać, gdzie są tańsze sukienki ślubne, a gdzie droższe. Suknia ślubna może bowiem kosztować i 20 000 złotych i 2 000 złotych. Inna cena będzie, jeśli odwiedzimy komis sukien ślubnych i skorzystamy z ofert z drugiej reki, a inna jeśli w salonie suknię uszyje nam krawcowa.


Wybór odpowiedniego materiału

Także ważne jest jaki materiał wybierzemy. Drogie są dodatki, koronki, perełki, tafty czy tiule. Marszczenia z koła czy gorsety także wpływają na podwyższenie ceny. Do tego dochodzi ilość przymiarek i poprawki. Zmiana dekoltu, wprowadzenie rękawów zamiast ramiączek czy inne udogodnienia także wpływająca na końcową cenę. Najpierw więc musimy zdecydować się jakie suknie weselne nas interesują, w jakim budżecie chcemy, albo musimy się zmieścić i dopiero potem należy szukać tej jedynej i odpowiedniej. Nie należy jednak całkowicie rezygnować z marzeń. Jeśli nie stać nas na nową suknię ślubną, to wybierzmy wypożyczalnie, albo komis sukni ślubnych, gdzie często też znajdziemy piękne i olśniewające fasony.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top