Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Prezent na 40. rocznicę ślubu. Pozwól zakochanym na wspólne szaleństwo!

Prezent na 40. rocznicę ślubu. Pozwól zakochanym na wspólne szaleństwo!
Każdy powód jest dobry do tego, aby świętować. Ale zdarzają się też takie okazje, które warto celebrować w szczególny sposób. Jedną z nich jest rocznica ślubu. Ta okrągła z pewnością zapadnie w pamięć nie tylko zakochanym, ale całej rodzinie i grupie znajomych.

Poznaj plany bliskich Ci osób na ten szczególny dzień i przygotuj dla nich niecodzienny prezent na czterdziestą rocznicę ślubu. Pamiętaj, że przy okazjach takich, jak ta, nie musisz się ograniczać. Puść wodze wyobraźni i patrz, jak obdarowani w ten sposób bliscy zyskują szansę na spełnienie najbardziej szalonych marzeń. Dzięki voucherom z Katalogu Marzeń będzie to naprawdę łatwe. A jeśli potrzebujesz szczypty inspiracji, przejrzyj nasze propozycje prezentów na 40. rocznicę ślubu i wybierz spośród nich coś skrojonego na miarę!

Pomysł na prezent z okazji rubinowych godów dla rodziców

Twoi rodzice już niebawem będą świętowali 40-lecie zawarcia związku małżeńskiego? To znak, że warto zająć się poszukiwaniem idealnego prezentu na rocznicę ślubu. Właśnie takim ma szansę być wszystko, co pozwoli im spełnić ich wspólne marzenia, a przy tym doskonale się bawić.

Jednym z tego typu prezentów na 40. rocznicę ślubu dla rodziców może być przejazd gokartami dla dwojga. Na profesjonalnym torze wyścigowym, obdarowani w ten sposób rodzice będą mogli sprawdzić się w rolach zawodowych kierowców i przetestować szybkość reakcji i zwinność.

Jeśli wydaje Ci się, że gokarty to aktywność tylko dla najmłodszych, w Katalogu Marzeń udowodnimy Ci, że to nie prawda! Podaruj rodzicom właśnie taki prezent na czterdziestą rocznicę ślubu z Katalogu Marzeń i patrz, jak ramię w ramię pobijają kolejne rekordy i robią wszystko, aby zmieścić się na zakrętach nawet przy największej prędkości. Dzięki takiemu prezentowi na rubinowe gody dla rodziców możesz mieć pewność, że ten ważny dla nich dzień zapewni całą masę wspomnień.

Jaki prezent na czterdziestą rocznicę ślubu na dziadków wybrać?

Dziadkowie to z pewnością wyjątkowo ważne osoby w Twoim życiu. Jeśli tak właśnie jest, warto pamięta o rocznicy ich ślubu. Ten dzień będzie w tym roku okazją do tego, aby zagwarantować babci i dziadkowi okazję do spełnienia marzeń. Romantyczna kolacja, na którą zawsze brakuje im czasu? A może raczej wspólne wyjście do SPA i pakiet zabiegów idealnie dopasowanych do potrzeb ich dwojga? Możliwości nie brakuje!

Wśród prezentów na czterdziestą rocznicę ślubu dla dziadków mamy też wspólny lot szybowcem. Takiej podniebnej przygody nie zapomina się naprawdę na długo. Zapewnij obdarowanym moc wrażeń i widoki, które zachwycają. Pozwól im wziąć udział w ekskluzywnym rejsie na pokładzie szybowca.

Sportowe prezenty na 40. rocznicę ślubu. Aktywność przede wszystkim!

Sport to zdrowie, ale sport uprawiany wspólnie, to przy okazji także przyjemność. Pozwól ją poczuć tym, którzy naprawdę na to zasługują. Podaruj Twoim bliskim sportowy prezent z okazji rubinowych godów i zapewnij im mnóstwo rozrywki.

Spotkanie na strzelnicy z pewnością zapewni mnóstwo emocji i obudzi w małżeństwie chęć współzawodnictwa. Kto wie, może już pod pierwszych kilku strzałach oboje odnajdą całkiem nowa, ale wspólną pasję? Taka sytuacja będzie dla Ciebie sygnałem, że wybrany prezent na 40. rocznicę ślubu był prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Moto-prezenty na rubinowe gody dla niej i dla niego

Kto powiedział, że upominki motoryzacyjne są przeznaczone tylko dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego, a przekona się o tym każdy, kto podaruje parze właśnie takie moto-prezenty na czterdziestą rocznicę ślubu. Off road 4x4 to nie tylko mnóstwo emocji, ale też szansa na wspólną wyprawę.

Dzięki prezentowi na rubinowe gody w postaci vouchera na wycieczkę z biurem podróży Och Travel, obdarowani będą natomiast mieli szansę na odkrywanie całkiem nowych, nieznanych dotąd terenów. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że nic nie zbliża do siebie dwojga ludzi bardziej niż wspólna podróż, prawda?

Artykuł przeczytany, a Ty nadal nie wiesz, jaki prezent na czterdziestą rocznicę ślubu wybrać? W takim razie poszukaj dodatkowych inspiracji w sklepie online Katalogu Marzeń. Pod adresem: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-40-rocznice znajdziesz kolejne pomysły na niezapomniany prezent z okazji 40. rocznicy ślubu dla bliskich. Wystarczy, że przez moment zastanowisz się nad tym, co tak naprawdę sprawiłoby im radość. Potem wystarczy już tylko wybrać odpowiedni voucher i dostarczyć go do odbiorców. O resztę zadbają Specjaliści ds. marzeń.

Materiał zewnętrzny

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top