Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pomysły na upominki ślubne dla nowożeńców

Pomysły na upominki ślubne dla nowożeńców
Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. To właśnie dlatego dzień zaślubin spędzamy na ogół w gronie najbliższych nam przyjaciół i rodziny. Zaproszeni goście – zgodnie z przyjęta w Polsce tradycją – przynoszą młodej parze prezenty. Pomysłów na ślubny podarunek jest naprawdę wiele. Ciekawym rozwiązaniem są ramki na zdjęcia ślubne, które mogą stać się doskonałą pamiątką na lata. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni do swoich możliwości finansowych oraz idealnie wpisujący się w gust młodej pary, która ma być ramką obdarowana.

O czym mówi prezent, jakim obdarowujemy młodą parę?

Wybierając ślubny prezent, warto pamiętać, że odzwierciedla on nasz stosunek do nowożeńców. W związku z warto warto wybrać podarunek, który będzie elegancki, stylowy, trwały i naprawdę ponadczasowy. Czasy, kiedy sięgaliśmy po serwisy kawowe i żelazka dawno już minęły. Dzisiaj szczególnie cenione są pieniądze, za które młoda para albo kupuje mieszkanie, albo jedzie w podróż poślubną. Decydując się na wręczenie koperty, warto postawić również na dodatek, który stanie się wieloletnią pamiątką. Takim uzupełnieniem może być właśnie ramka ślubna.

Ramki na zdjęcia ślubne – z czego mogą być wykonane?

Każdy, kogo interesuje ramka ślubna powinien rozważyć zakup tej wykonanej ze srebra. Jest to doskonały prezent nie tylko dla nowożeńców – warto po taką ramkę sięgnąć również wówczas, gdy poszukujemy prezentu odpowiedniego na rocznicę ślubu. W sprzedaży dostępne są obecnie modele, których podstawowa forma została wykonana z aluminium. Następnie za pomocą specjalnej technologii jest ona pokrywana szczerym srebrem wysokiej próby. Dzięki temu ramka prezentuje się naprawdę elegancko, jest stylowa, a perfekcja jej wykonania sprawia, że w doskonałym stanie przetrwa lata. Najlepsze ramki na zdjęcia ślubne wyposażone są w specjalne stopki, które pozwalają na ustawienie ramki na komodzie czy półce. Wystarczy, że małżonkowie umieszczą w ramce zdjęcie ze ślubu czy wesela, aby mogli sobie każdego dnia przypominać sobie to najważniejsze wydarzenie ze wspólnego życia.

Ramka ślubna – jakie modele są dostępne?

Jeśli chodzi o ramki na zdjęcia ślubne, to obecnie dostępny jest naprawdę szeroki wybór modeli. Motyw obrączek, drzewka szczęścia, obrączek umieszczonych w sercu – to ciekawe propozycje, które idealnie wpisują się w ten niezwykły dzień. Decydując się na ramkę od renomowanego producenta, można być pewnym, że nawet po wielu latach od zakupu nie pokryje się ona śniedzią. Wszystko za sprawą zastosowania pozbawionego koloru lakieru ochronnego, który skutecznie zapobiega tworzeniu się śniedzi.

Jak spersonalizować ramki na zdjęcia ślubne?

Decydując się na zakup ramki na zdjęcia ślubne w ramach ślubnego prezentu, warto zadbać o to, aby prezent ten został spersonalizowany. Doskonałym sposobem na to okazuje się być grawer. Z tyłu ramki można umieścić wykonaną z aluminium tabliczkę, na której znajdzie się dowolnie wybrany napis. Może to być data ślubu, dedykacja, cytat o miłości. Warto zamieścić również informację od kogo jest prezent. Wówczas nawet po wielu latach od dniu zaślubin małżonkowie będą mogli przypomnieć sobie kto obdarował ich takim prezentem.

Ramki na zdjęcia ślubne znaleźć możesz na https://lanotti.com/ramki-na-zdjecia-slubne-c32.html

Artykuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top