Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pomysłowe zdjęcia ślubne

Pomysłowe zdjęcia ślubne
Zdjęcia ślubne można wykonać w dniu ślubu lub w innych dniach. W studiu bądź na świeżym powietrzu. Jakimi zatem kryteriami kierować się przy tym wyborze? Otóż musi być on dobrze przemyślany i nie pozostawiony na sam koniec.

Jeśli młodzi nie planują żadnego wyjazdu zaraz po ślubie, może nie warto ryzykować dodatkowego stresu w dniu ślubu i właśnie sesję zaplanować po tym, jak całe zamieszanie związane z uroczystością już minie. Zdjęcia powinny być robione w miejscach, które przedstawiają Wasze zainteresowania i w których będziecie czuć się swobodnie. Poniżej przedstawiamy kilka z dni. Może któreś się Wam spodoba? Każdą decyzję należy zgłaszać zatrudnionemu fotografowi znacznie wcześniej, aby dać mu czas na odpowiednie przygotowanie się. Szczególnie dotyczy to pleneru, bowiem w studiu raczej wszystko jest dopięte już na ostatni guzik. Decydując się na zdjęcia plenerowe warto umówić się na kilka terminów w razie nieprzyjaznej aury.


Moc atrakcji Starogardu Gdańskiego

Fotografie w Starogardzie Gdańskim można wykonać chociażby na tle pięknych zabytków, takich jak Baszta Gdańska, Baszta Młyńska, Pałac Wiechertów, Ratusz. Piękno zdjęć widoczne będzie z pewnością wśród zabytkowych kamienic mieszczących się na Rynku. Korzystając z morskich uroków, warto wybrać się do jednego z portów czy przystani żeglarskich i tam pokusić się o niepowtarzalne zdjęcia ślubne.


Górka Francuska i nie tylko

W celu połączenia przyjemnego z pożytecznym, a więc pracy nad zdjęciami z odpoczynkiem, młodzi powinni udać się do parku bądź rezerwatu przyrody. Inną formą sesji plenerowej może być pójście na Górkę Francuską. Jest to wysoki kopiec ziemny - kurhan z krzyżem drewnianym na szczycie Także wyjazd nad pobliskie jezioro będzie dobrą decyzją. Można tam w spokoju i ciszy przygotować się do najważniejszych zdjęć w swoim życiu. Zdjęć, które nigdy nie przeminą i przez całe życie będą przypominać wielkie szczęście, jakie gościło w Waszych sercach w tym czasie.


Pomysłów jest bez liku

Pomysłów jest bardzo wiele. Wy nie koniecznie musicie wybrać jeden z nich. Sesja zdjęciowa w plenerze może być połączeniem kilku miejsc, które najbardziej do Was pasują i które będą niejako odbiciem Waszych marzeń i pasji. Zapewne wtedy taka sesja będzie niezwykle udana i obfita w niesamowite doznania.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top