Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pomysł na zaręczyny - czy istnieje uniwersalny?

Pomysł na zaręczyny - czy istnieje uniwersalny?
Wielu przyszłych narzeczonych zadaje sobie pytanie - czy istnieje idealny pomysł na zaręczyny? Czy jest jakiś uniwersalny przepis na to, aby przyszła żona na zawsze zapamiętała ten moment i bez wahania powiedziała magiczne: TAK? Odpowiedź brzmi - nie istnieje. Najważniejsze jest to, aby wziąć pod uwagę osobowość i marzenia wybranki, jak również zainwestować we właściwy model pierścionka zaręczynowego, który skradnie jej serce.

1. Pierścionek zaręczynowy - zaskocz przyszłą narzeczoną!
2. Pomysł na zaręczyny - spraw, aby były niezapomnianym przeżyciem
3. 3 pomysły na to, aby przyszła narzeczona powiedziała: TAK

Pierścionek zaręczynowy - zaskocz przyszłą narzeczoną!

Na wybór pierścionka składa się wiele czynników. Wśród nich najważniejszym jest rozmiar. Zanim więc przystąpimy do oglądania wystaw na których mieni się tysiącem barw każdy kolejny pierścionek zaręczynowy należy go zweryfikować. Można to zrobić metodą ,,pantoflową” - zapytać mamę lub przyjaciółkę przyszłej żony. Innym sposobem jest ,,mała kradzież” pierścionka ze szkatułki i przyniesienie go do wybranego jubilera.

Kolejna kwestia, to weryfikacja upodobań partnerki. Sprawdźmy czy woli złoto czy może srebro. Najważniejsze jest to, aby wpisać się w jej gust tak, aby dumnie nosiła pierścionek i była nim po prostu zachwycona! Nie bez znaczenia pozostaje także kamień, który się na nim pojawi. Tutaj także ważną rolę odgrywa gust przyszłej żony. Niemniej istotne jest także kierowanie się znaczeniem poszczególnych. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, jak również mieć szeroki wybór modeli pierścionków możemy odwiedzić Dom Jubilerski A&A.

Pomysł na zaręczyny - spraw, aby były niezapomnianym przeżyciem

Zaręczyny to wyjątkowa chwila, stąd też ważne jest to, aby podejść do niej na poważnie. Często już od pierwszej randki wiemy, że wybranka jest tą jedną jedyną. Nie istnieje uniwersalny pomysł na ten wyjątkowy moment. Scenariusz oświadczyn powinien być więc skrojony na miarę upodobań i marzeń przyszłej żony. 

Dla jednej fantastyczny pomysł na to, jak zorganizować zaręczyny i zadać do jakże ważne pytanie powinien odbyć się w romantycznym anturażu, przepełnionym muzyką i kwiatami. Dla innej niezapomniane zaręczyny to zafundowanie sobie ekstremalnych wrażeń. Inne przyszłe narzeczone marzą, aby ten ważny moment miał miejsce w zaciszu domowym, w trakcie ,,zwykłego" dnia. 

Najważniejsze jest więc to, aby zrobienie kolejnego kroku we wspólną przyszłość, a więc moment zaręczyn był bardzo osobisty. W końcu zostanie w pamięci na lata!

3 pomysły na to, aby przyszła narzeczona powiedziała: TAK

Jak zadać najważniejsze pytanie i sprawić, aby ta wyjątkowa chwila zapisała się w pamięci partnerki do końca życia? Oryginalne zaręczyny to doskonały sposób na to, aby zaskoczyć swoją ukochaną i sprawić, by poczuła się jak prawdziwa gwiazda. Jednym z ciekawszych pomysłów jest lot balonem, który docenicie we dwoje. Oświadczyny w chmurach w blasku słońca to z pewnością bardzo romantyczny gest, który będziecie wspominać latami. Do tego akompaniament waszej wspólnej piosenki, truskawki i lampka szampana - to po prostu nie może się nie udać.

Idealne zaręczyny to nie tylko te tysiąc metrów nad ziemią. Świetnym rozwiązaniem okaże się również wyjątkowy wieczór nad morzem przy zachodzie słońca. Wystarczy przygotować ucztę z prawdziwego zdarzenia - kosz pełen afrodyzjaków w połączeniu z wygodnym kocem i poduszkami to recepta na preludium do tego, co ma się wydarzyć. Oświadczyny w towarzystwie szumu fal i zapierających dech w piersiach krajobrazach to coś, o czym marzy każda kobieta.

Dobrym pomysłem na zaręczyny będzie również wykwintna kolacja bądź też wycieczka na łonie natury. Jeśli wybranka serca uwielbia spacerować po górach i zdobywać szczyty, może warto zaplanować ten wyjątkowy moment właśnie w jej ulubionych rejonach. Mazury, Kaszuby lub inne perełki na mapie naszego kraju również wchodzą w grę.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top