Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Pomysł na Waszą sesję

Pomysł na Waszą sesję
Wybór fotografa na ślubną sesję zdjęciowa , wbrew pozorom nie jest rzeczą prostą. Niektóre pary wciąż decydują się na zdjęcia studyjne, wykonywane na sztucznym tle, pomimo iż ten sposób robienia zdjęć odchodzi już z użycia, a zdjęcia ślubne w studiu już dawno wyszły z mody.

Znacznie ciekawsze są wnętrza zamku, kościoła, czy też sali na której odbywa się uroczystość. Najczęstszym zjawiskiem, jest jednak plener ślubny, który nie tylko stwarza wiele możliwości na niezwykłą sesję zdjęciową, ale także sprzyja swobodzie, gdyż to właśnie przyroda stanowi integralną część każdego z Nas.


Sesje studyjne odchodzą w przeszłość

Obecnie sztuczne i teatralne pozy nie cieszą się już tak wielkim zainteresowaniem. W dzisiejszych czasach młode pary poszukują coraz to nowych pomysłów na niepowtarzalne fotografie. Najciekawsze są jednak zdjęcia w nietypowych miejscach, takich jak dworzec kolejowy, centrum handlowe, czy też ruiny opuszczonych budynków. Podczas pleneru wydobyć można wiele pozytywnych emocji, a naturalne zachowanie oraz swoboda znacznie wpływają na efekty pracy. Najlepsza sesja zdjęciowa, wychodzi bowiem najlepiej, w momencie zupełnego luzu pary młodej, całkowitej swobody oraz szczęścia. Jeśli zadbany o dobre i profesjonalne wykonanie sesji oraz otoczenie, które jest zgodne z naszym samopoczuciem i nastrojem, to z pewnością otrzymamy zamierzony cel, a wykonane zdjęcia będą wyjątkową pamiątką.


Piękne miejsca w Lubartowie

Lubartów to piękne miasto, w którym z pewnością znajdziecie wiele ciekawych miejsc, na realizację plenerowej sesji zdjęciowej. Jednym z nich jest Pałac Sanguszków, obejmujący pałac z XVIII wieku, bramę pałacową, park oraz staw za pałacem, a także pozostałości mostu. Ta zabytkowa, barokowa budowla, wraz z otaczającym ją parkiem, należącym do zespołu pałacowo-parkowego, mieszczącego się niedaleko w centrum, stanowić może wspaniałą, romantyczną scenerię zdjęć ślubnych. Rozległa zieleń porośnięta drzewami, alejki z ławkami, a także niewielka fontanna i staw dodają temu miejscu dodatkowego uroku.


Można także zaszaleć!

W ostatnim czasie, bardzo modne stały się także zdjęcia w wodzie, nad rzeką, lub też jeziorem. W Lubartowie wyróżniamy, bardzo atrakcyjnie przyrodniczo prezentującą się rzekę Wieprz. Liczne starorzecza, zakola i meandry, komponujące się wraz z nadbrzeżnymi zespołami roślinnymi, sprawiają iż miejsce to nabiera mozaikowego i wyjątkowo malowniczego charakteru. Wystarczy tylko uruchomić swoją wyobraźnię, aby sprawić sobie niezapomnianą pamiątkę. Bardziej odważne pary, mogą wskoczyć do wody w sukni ślubnej i garniturze, co z pewnością sprawi, iż tak dynamiczna sesja zdjęciowa przyniesie zaskakujące efekty w postaci wspaniałych, pełnych ekspresji fotografii.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top