Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pomysł na sesję zdjęciową w Opolu

Pomysł na sesję zdjęciową  w Opolu
Sesje organizowane w studiu wyszły już dawno z mody, gdyż sztuczne i teatralne pozy, nie cieszą się już tak wielkim zainteresowaniem. Obecnie Młode Pary uciekają się do awangardy, poszukując coraz to nowych pomysłów. W dzisiejszych czasach wiele par wybiera sesję ślubną w plenerze, a ze swoim fotografem udają się w miejsca oryginalne i ciekawe, gdzie pojawienie się pary w sukni ślubnej i smokingu nie jest codziennością.

Dla ekstrawaganckiej pary, najciekawsza jest sesja ślubna na dworcu, w ruinach opuszczonego budynku, lub też w wielkim centrum handlowym. W miejscach takich można wydobyć wiele naturalnych emocji. Większość par, która decyduje się opuścić studio fotograficzne, udaje się z fotografem w plener w okolice jeziora, czy też parku. W centrum Opola istnieje Plac Ignacego Daszyńskiego, na którym znajduje się mały park oraz fontanna, tzw. opolska Ceres. Doskonałym miejscem jest także Most Groszowy, zbudowany około 1906 roku, który znajduje się na Młynówce, starym korycie Odry w centrum Opola. Wystarczy tylko odrobina fantazji, aby zdjęcia wykonane w takim miejscu również cieszyły się dużym powodzeniem i nieograniczoną ilością pomysłów.
 

Sesja na łonie natury

Warto pamiętać, iż na łonie natury człowiek czuje się szczęśliwy oraz jest naturalny, co znacznie zmniejsza jego skrępowanie przed obiektywem. Coraz mniej ludzi podchodzi sceptycznie do zdjęć ślubnych, które są wykonane np. wśród murów, czy też wśród zabytkowych kamienic. W Opolu przy ulicy Oleskiej znajdują się pozostałości murów obronnych. Kolejnym miejscem, mogącym posłużyć jako wyjątkowe tło nietypowych zdjęć jest powstała w 1300 roku Wieża Piastowska ze wspaniałym tarasem widokowym, która jest jedyną pozostałością po rozebranym w latach 30-tych XX wieku Zamku Piastowskim.
 

Piękne obiekty w samym mieście

Okazałymi budowlami Opolskimi są także wzniesiony w 1864 roku w stylu neorenesansowym Ratusz oraz neogotycka Wieża Ciśnień, powstała w 1896 roku. Rynek w Opolu o średniowiecznym kształcie, lub też średniowieczne kamieniczki, to miejsca, które także mogą cieszyć się wielkim powodzeniem, zwłaszcza kiedy fotograf potrafi w idealny sposób skomponować parę z otoczeniem. W Opolu, możliwości na udany plener nie brakuje. Wystarczy głowa fotografa pełna pomysłów, a także zaangażowanie Pary Młodej, aby stworzyć wspaniałe i wyjątkowe, awangardowe zdjęcia ślubne, będące wyrazem własnego „ja”. Obecnie Pary Młode mają wiele możliwości, aby wybić się ponad tradycyjne fotografie ślubne oraz do tego, by dzięki nowatorskim pomysłom poszerzyć swój album o wspaniałą i niecodzienną pamiątkę

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top