Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Pomysł na nadzwyczajny prezent ślubny – prezent dla pary młodej, świadków i rodziców

Pomysł na nadzwyczajny prezent ślubny – prezent dla pary młodej, świadków i rodziców
Ślub to piękna uroczystość, zatem chcemy, aby małe upominki i prezenty przypominały obdarowanym ten wyjątkowy czas przez kolejne lata. Nie zależnie od tego, czy poszukujesz prezentu dla pary młodej, świadków czy też rodziców, porcelana zawsze będzie świetnym pomysłem na piękny upominek.

Ręcznie zdobiona porcelana na prezent dla pary młodej

Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego dla nowożeńców może stanowić nie lada wyzwanie, szczególnie gdy nie jesteśmy pewni, czego młodzi mogą potrzebować. Zakup pościeli lub ręczników sygnowanych napisami związanymi z tematyką ślubną może być ciekawym pomysłem, jednak istnieje spora szansa, że reszta zaproszonych gości również wpadła na podobny pomysł, co będzie skutkowało parą młodą dosłownie zalaną lawiną bielizny pościelowej, której przecież nie zmienia się codziennie. Jest jednak taka rzecz, która w domu zawsze znajdzie zastosowanie, a jest nią różnego rodzaju porcelana. Kubek z napisem zawsze będzie trafionym prezentem dla każdego, a używany codziennie stanie się nie tylko praktycznym naczyniem na ulubioną kawę, ale także miłą pamiątką przypominająca magiczny dzień ślubu.

Prezent z podziękowaniem ślubnym dla rodziców

Moment podziękowania dla rodziców, jest elementem każdego polskiego wesela. Wzruszające życzenia zawsze odbijają serca rodziców, którzy ze łzami w oczach żegnają swoje dzieci, oddając je w ręce partnera. Warto sprawić, by ten moment został w jakiś sposób upamiętniony. Wybierając prezent z okazji podziękowań ślubnych dla rodziców, warto zastanowić się nad zakupem porcelanowego zestawu do herbaty ozdobionego ładnymi tematycznymi napisami. Dzięki temu rodzice otrzymają bardzo praktyczny upominek, który stanie się cenną pamiątką dnia ślubu dzieci. Popijając poranną lub wieczorną herbatkę, seniorzy będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień. Stojący na półce zestaw składający się z dzbanka i filiżanek z napisami będzie pełnił także rolę ozdoby, która może być używana jedynie na specjalne okazje, takie jak na przykład wizyta nowożeńców.

Niepowtarzalny prezent ślubny – personalizowana porcelana

Każdy zawsze chce, aby jego prezent był jedyny w swoim rodzaju. Chcemy zaskakiwać i sprawiać przyjemność obdarowanej osobie. Właśnie dlatego coraz bardziej popularne staje się personalizowanie prezentów. Stworzenie własnego kubka z napisem jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy spośród dostępnych w edytorze naczyń wybrać kubek, następnie w okienko wpisać dowolne słowo lub datę. Napis umieścić można nie tylko klasycznie na froncie kubka, lecz także na rancie, a nawet w środku, tworząc tym samym ukrytą wiadomość widoczną dopiero po wypiciu płynu. Oczywiście, oprócz kubków można także postawić na praktyczne miseczki, talerze, cukiernice, a nawet dzbanki i filiżanki. W wymyślaniu napisów ogranicza nas jedynie wyobraźnia i dostępna powierzchnia danego naczynia. Stwórz własny porcelanowy zestaw ręcznie zdobiony oraz skompletowany specjalnie na twoje zamówienie. Zaskocz obdarowanych zupełnie niepowtarzalnym upominkiem, który z pewnością wywoła uśmiech w dniu ślubu oraz będzie miłą pamiątką na długo po nim.

Artykuł powstał we współpracy z nadzwyczajnie.pl

Materiał zewnętrzny

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top