Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Podziękowania na weselu - jak zaskoczyć rodziców?

prezent dla rodziców - czerwone pudełko - wesele.com.pl
Jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas wesela są podziękowania dla rodziców. Para młoda dziękuje wówczas za trud związany z wychowaniem oraz pomoc w organizacji ślubu i wesela. Przeczytaj jak sprawić radość rodzicom podczas podziękowań.

Jedni dziękują w tradycyjny sposób mówiąc kilka zdań do mikrofinu lub prosząc wodzireja, aby zrobił to za nich. Inni jednak wymyślają bardziej wyszukane formy. Nie chodzi o to, by z podziękowań robić przedstawienie, jednak warto pokusić się o własny, kreatywny pomysł, wkładając w to trochę trudu oraz inwencji.
 

Podziękowania dla rodziców - pokaz slajdów

Popularną formą stało się organizowanie pokazu slajdów. Jak dowiedzieliśmy się od Moniki z Łomży, która zawodowo zajmuje się organizacją wesel, większość sal weselnych w Łomży, posiada własne rzutniki multimedialne, za pomocą których można taki pomysł zrealizować. Możecie np. przygotować wcześniej prezentację, której towarzyszyć będą wspomnienia z dzieciństwa. Jest to bardzo wzruszające i zazwyczaj rodzice Państwa Młodych nie kryją łez wzruszenia. Jeżeli potraficie śpiewać, możecie zadedykować rodzicom piosenkę, a nawet ułożyć własny tekst.
 

Prezent dla rodziców

"Na koniec wręczcie rodzicom jakiś drobny upominek." - podpowiada Pani Monika - "Może to być kosz kwiatów zakupiony w jednej z łomżyńskich kwiaciarń, piękny album ze wspólnymi zdjęciami lub coś zupełnie innego, co tylko przyjdzie Wam do głowy".

Inspiracji możecie poszukać także w Internecie – na portalach aukcyjnych – wystarczy wpisać frazę „podziękowania dla rodziców”. Podczas podziękowań nie zapomnijcie także o innych osobach, ważnych w Waszym życiu – np. dziadkach czy rodzicach chrzestnych.

Po złożeniu podziękowań i życzeń dla rodziców, zwyczajowo Pan Młody prosi Matkę Panny Młodej do tańca. Do tańczącej pary dołączają pozostali goście weselni. 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top