Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Poczucie nieprzemijalności

Poczucie nieprzemijalności
Uroczystość odchodzi w zapomnienie, uczucia wygasają, a fotografie zostają na zawsze. Są nieprzemijalne. Każdy prezent może się zużyć, ale fotografie są bezcenne i niezniszczalne. Dobrze jest o to zadbać.

Dlatego tak ważne jest, aby do sesji zdjęciowej podejść bardzo odpowiedzialnie. Może w tym momencie młodzi nie zdają sobie sprawy z tego, że za kilkanaście lat te fotografie będą oglądać ich potomkowie. Zatrudnienie profesjonalnego fotografa sprawi, że na zdjęciach będą widocznie najważniejsze wartości, jakimi obdarzyli się małżonkowie – miłość, szczerość i wzajemne poszanowanie.


Wielka rola miejsca

Wybór miejsca jest niezwykle istotny. To właśnie miejsce będzie informowało o Waszych pasjach, marzeniach, zainteresowaniach. Miłośnicy przyrody wybiorą las, parki, rezerwaty, fani sportu ciekawe boiska, stadiony itd. Ważne jest, aby wybór był wcześniej dobrze przemyślany. Musicie się czuć w tym miejscu „swojsko”, gdyż tylko wtedy jest pewność, że zdjęcia wyjdą naprawdę pięknie.


Opolskie plenery dla każdego gustu

W Opolu wzdłuż ulicy Piastowskiej płynie Młynówka, nad którą, pomiędzy ulicą Katedralną i Zamkową, rozciąga się tzw. Opolska Wenecja. Tworzy ją szereg uroczych kamienic, które w połączeniu z kanałem dają piękny widok, który będzie wspaniałym tłem dla fotografii ślubnych.
Zdjęcia ślubne można również wykonać w Amfiteatrze Opolskim, który stanowi jedną z trzech atrakcji krajoznawczych opolskiego Ostrówka. Młodzi mogą przejść się również Aleją Gwiazd Polskiej Piosenki. Inną z atrakcji jest Rynek w Opolu. Zachował on średniowieczny kształt, typowy dla ówczesnych miast tego regionu.


Zabytki na tła

Inną formą zdjęć plenerowych będą miejsca zabytkowe. Jednym z takich opolskich zabytków jest gmach Dworca Głównego-największej stacja kolejowa w województwie opolskim. Natomiast miłośników przyrody zapraszamy na Wyspę Bolko, która należy do najlepiej zachowanych enklaw przyrodniczych w Opolu. Wschodnią jej część zajmuje ogród zoologiczny. Pozowanie do zdjęć może odbywać się w miejscach, gdzie jesteśmy na co dzień, np. na ładnych, zabytkowych ulicach, koło przydrożnych figurek, na przystankach. Można wyskoczyć nad jezioro, do pobliskiego lasu czy na przejażdżkę rowerową. W tym temacie panuje całkowita dowolność. Ważne jest jedynie to, aby młoda para była w pełni usatysfakcjonowana sesją ślubną i by zapamiętała ją do końca swoich dni.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top