Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Początek wspólnej drogi

Początek wspólnej drogi
Ślub to jedno z najbardziej radosnych przeżyć, dlatego wymaga oprawy na najwyższym poziomie. Fotograf powinien dołożyć wszelkich starań, aby Wasza uroczystość pozostała w pamięci taką, jaką Wy ją pragniecie zapamiętać.

Przecież fotografia ślubna to inaczej uwiecznianie niepowtarzalnych obrazów. To chwile, które mijają zbyt szybko, by można było je dostrzec gołym okiem. Wykonane zdjęcia powinny za kilkanaście lat wywołać uśmiech na Waszych twarzach. Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć fotografa, którego zamierzacie zatrudnić. Pamiętajcie również o skróceniu dystansu z fachowcem. Tylko dobra współpraca i wzajemne zaufanie sprawią, że zdjęcia będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. A chyba właśnie tego razem pragniecie, by zdjęcia ślubne były najpiękniejszą pamiątką z tamtych wyjątkowych wydarzeń.


Plenery mogą być różnorodne

Zdjęcia ślubne mogą być wykonane na łonie przyrody, pośród ruin zamku, na ulicy lub dworcu kolejowych, a nawet w ulubionym samochodzie. Wszystko zależy od zainteresowań, pasji i temperamentu małżonków. Żaden pomysł nie jest zły, może on być jedynie inny, bardziej oryginalny. Najważniejsze, by po latach zdjęcia wywoływały radość na Waszych twarzach.


Pomysły na sesję ślubną

Brenna położona jest na południu Polski, a dokładnie w południowej części województwa śląskiego. Dla miłośników przyrody mamy dobrą informację. Otóż dotychczas w rejonie Brennej utworzony został jeden rezerwat przyrody o nazwie "Stok Szyndzielni", który graniczy z gminą Brenna w rejonie Trzech Kopców i Stołowa. Wzdłuż granic gminy projektuje się pięć nowych rezerwatów. Walory przyrodnicze zostały bardziej docenione dopiero w ostatnich latach, co znalazło odzwierciedlenie w zaliczeniu znanych obszarów okolic Brennej w skład projektowego "Śląskiego Parku Krajobrazowego". Zachęcamy również aby udać się do Dworku Myśliwskiego „Konczakówka” w Brennej. Obok stojącego dworku atrakcją jest kaplica Św. Huberta wykonana z piaskowca breńskiego kryjąca barwy witraż z wizerunkiem patrona myśliwych. Dzieło to pochodzi z Krakowskiego Zakładu Witrażów, prowadzonego przez Stanisława Gabriela Żeleńskiego. Zdjęcia na tle tych dwóch miejsc będą na pewno ciekawe i pełne uroku.


Wspaniałe możliwości w Brennej

Zdjęcia ślubne mogą być wykonane również podczas spaceru ścieżką przyrodniczo-leśną Brenna Bukowa – Karkoszczonka. Przebiega ona na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego stanowiącą część Nadleśnictwa Ustroń. Trasa dydaktyczna rozpoczyna się od parkingu przy "Karczmie pod Skalnicą" lub od przystanku PKS w Brennej Bukowej. Najlepszą porą do zapoznania się z różnorodnością ścieżki jest wiosna, kiedy kwitnie większość roślin. A widok ten na pewno doda Waszym zdjęciom jeszcze większego kolorytu, który sprawi, że promieniując z twarzy radość będzie jeszcze bardziej podkreślona i widoczna. W Brennej jest wiele pięknych i ciekawych miejsc. Wybierzcie kilka z nich i razem z fotografem zapiszcie te niepowtarzalne chwile na całe życie.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top