Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Początek szczęścia na obrazie

Początek szczęścia na obrazie
Zawarcie związku małżeńskiego to bezsprzecznie najważniejsza chwila w życiu każdej pary. Wzajemne ślubowanie przed Bogiem jest niepowtarzalne. Dlatego niemal każdy decyduje się na wynajęcie fotografa, który uwieczni tę podniosłą chwilę w swoim obiektywie.

Jednak zanim to nastąpi, zwykle para udaje się w plener (lub po weselu) i pozuje do zdjęć, do których z wielkim sentymentem będzie wracać w czasie całego swojego życia. A zdjęcia przedstawiają wiele. Co prawda nie widać na nich tych wypowiedzianych w kościele czy na osobności słów, ale widać to promieniujące ciepło, wskazujące na odwzajemnioną miłość. Widać gesty, które określają wielkie uczucie pomiędzy tym dwojgiem kochających się osób.


Zaplanowanie scenerii

Aby zdjęcia były jeszcze bardziej piękne, warto zatroszczyć się o odpowiednią scenerię. I nie jest powiedziane, że zdjęcia mają być zrobione w muzeum, zamku, na tle gdańskiej bramy, a może centrum handlowego czy na torach kolejowych. Wyborów może być tutaj mnóstwo. Wszystko tak naprawdę zależy od pomysłów młodej pary, a także fotografa decydującego się na wykonanie tej sesji.


Uroki Gdańska

Oazą piękna, ciszy i spokoju jest na pewno Park Oliwski. Zatem jak wskazują wymienione chwilę wcześniej określenia parku, do wykonania sesji akurat w tym miejscu zachęcamy pary, które choć na moment chcą odpocząć od otaczającego ich świata. Bowiem Park Oliwski to idealne miejsce na odzyskanie wewnętrznej równowagi, na wyciszenie się. Miłośników historii zachęcamy do wykonania zdjęć w Gdańsku-Olszynce, gdzie znajduje się schron o nietypowej konstrukcji. Schron posiada kształt "kadłubu". Znajduje się on na terenie ogródków działkowych. Bardzo łatwo go znaleźć gdyż jest jedną z wyższych konstrukcji w okolicy.


Inne pomysły

Przechodząc do bardziej oryginalnych pomysłów na sesję fotograficzną, można wykonać ją na przykład na torze kartingowym, na torach kolejowych czy na tle starych kamienic. Jak widać na powyższych przykładach, pomysłów na sesję ślubną jest mnóstwo. Wszystko zależy od inwencji twórczej młodej pary. Zapewne każda decyzja będzie udana, czego Wam gorąco życzymy.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top