Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Plenery ślubne w Pile

Plenery ślubne w Pile
Fotografie spotykamy na każdym kroku. Idąc ulicą widzimy je na bilbordach, witrynach sklepowych, czytając gazetę, czy przeglądają strony internetowe. Utrwalenie ważnych wydarzeń jest zatem bardzo wskazane.

Zdjęcia są wszechobecne. Czy wyobrażacie sobie świat bez fotografii? Zapewne nie. Tekst, czarno na białym nigdy nie jest w stanie opisać wszystkiego, przekazać emocji. Mamy bogatą wyobraźnię, jednak to tylko obrazy nadają charakteru wszystkiemu, czego nie da się da opisać słowami.


Fotografia ślubna i jej rola

Zdjęcia ślubne są swoistą retrospekcją. Wykonane przez odpowiednio dobranego profesjonalistę będą w przypominać dzień Waszych zaślubin. Każdą piękną chwilę z wesela, miny gości oraz wiele zabawnych sytuacji, których nie mogliście wcześniej zobaczyć, ponieważ nie można być jednocześnie wszędzie. Zdjęcia z sesji ślubnej przypomną szczęście towarzyszące tego dnia i magię chwili. Ślubna sesja w plenerze to okazja, na uzyskanie niepowtarzalnych zdjęć z wyjątkowego dnia, jakim jest ślub.


Piła i jej plenery

W Pile nie brakuje miejsc, które posłużą za tło do waszych zdjęci i nadadzą im charakteru. Nad zalewem Koszyckim, można zrobić zdjęcia na łódce, żaglówce, lub bardziej odważne na skuterze wodnym. Towarzyszyć im będzie świetna zabawa i jedyny w swoim rodzaju urok. Kolejnym imponującym miejscem jest Park miejski położony w centrum Piły, na rozległej wyspie pomiędzy dwiema ramionami Gwdy. Na powierzchni 10ha rozpościera się bogata roślinność, rozmaite krzewy, drzewa i fontanna. Na pełną romantyzmu sesję udać się można również do Parku miejskiego im. St. Staszica, położonego w zachodniej części miasta. Rozciąga się na 11ha, założony w 1896 roku został uznany, jako najstarszy park miejski w Wielkopolsce. Na jego terenie warto zawitać pod altankę secesyjną z 1904 roku, przejść alejką 80-letnich klonów srebrzystych, bądź zwiedzić Nowy Dom Strzelecki.


Inne wyjątkowe miejsca

Do wyjątkowych miejsc w Pile zaliczamy także kamienice z przełomu XIX i XX w., m.in. przy ul. 14 Lutego, Ludowej, Roosevelta, Bydgoskiej, 11 Listopada, Buczka, Okrzei, Kilińskiego, Kolbego, czy Popiełuszki. Piła to miejsce, które poza licznymi parkami, rezerwatami i jeziorami takim i jak Duży, Mały Kuźnik, Rudnickie, Piaszczyste posiadają także imponujące zabytki. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i fantazji, by Wasza sesja ślubna dostarczyła niezwykłych wrażeń, a przede wszystkim wspaniałych pamiątek w postaci zdjęć ślubnych.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top