Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Plenery ślubne Bytowa

Plenery ślubne Bytowa
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Zatem zatrudniony fotograf musi dołożyć wszelakich starań, aby wykonane przez niego fotografie uwieczniły to, co najpiękniejsze - Waszą miłość i radość, a także towarzyszące emocje podczas tego dnia.

Te zdjęcia powinny być jedyne w swoim rodzaju. Dodatkowego blasku doda im tło. Będzie to tylko w przypadku robienia ich w plenerze. Poniżej przedstawiamy ciekawe miejsca na plener ślubny w Bytowie.


Do pięknych chwil chce się wracać

W dniu, kiedy będziecie pozować do ślubnych zdjęć, powinniście być dobrze wypoczęci. Tylko wtedy, bez jakiegokolwiek stresu, dobrze przygotujecie się do najważniejszej w Waszym życiu sesji zdjęciowej. Każdy prezent ślubny ma swoją wartość, ale te fotografie są bezcenne. Te wspaniałe chwile powrócą w momencie przekładania stron w Waszym albumie ślubnym. Za 10, 20 czy 40 lat zdjęcia będą przypominać Wam o wielkim szczęściu i radości, która gościła na Waszych twarzach.


Plenery Bytowa

Dowolność w wyborze miejsca na plener ślubny jest nieograniczona. W Bytowie można chociażby wybrać się w okolice tak zwanego niepotrzebnego mostu kolejowego, po którym nigdy nie przejechał pociąg. Zdobi on jedynie krajobraz. Warto zrobić kilka zdjęć właśnie przy moście, którego wyróżnia wśród innych mostów staranność wykonania i bogate zdobnictwo. Pozować do ślubnych zdjęć młodzi mogą również na tle innych zabytków w śródmieściu, zamku krzyżackiego, młyna zamkowego, kamienic, cerkwi czy spichlerza.


Bukowa Góra

Polecamy również bardzo interesujące miejsce na Bukowej Górze nad Pysznem. Na miejscu znajduje się abytkowy ewangelicki cmentarz leśników: 15 żeliwnych krzyży, 5 kamiennych tablic i inne nagrobki. Jeśli młodzi uważają, że zdjęcia w tym miejscu nie będą stanowić odpowiedniego tła, to piękne zdjęcia mogą wykonać w drodze na Bukową Górę. Zapewne zdjęcia w tak wspaniałej scenerii zostaną na długo zapamiętane.


Każde miejsce może być dobre

Zdjęć ślubnych wcale nie trzeba wykonywać w niezwykłych miejscach, wyszukanych zakątkach miasta. Mogą być one zrobione nawet na ulicy czy przed domem panny młodej. Ważne jest natomiast to, aby zawarte na nich były wielkie wzajemne uczucia i szczęście. Tylko wtedy po kilkunastu latach będzie można z przyjemnością wrócić pamięcią do tych wydarzeń.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top